Podnieś głowę i zrób pierwszy krok
9 kw. 2021

Podnieś głowę i zrób pierwszy krok

Post by Redaktor

 

Pierwszy krok do lepszego jutra

Życie pisze różne scenariusze. Czasem trudno przebrnąć przez każda minutę i jedyne o co prosimy to, żeby przestało wreszcie boleć. Bywa i tak, że nie chcemy więcej oglądać świataJednak kiedy rozpacz osiąga apogeum zaczynamy rozumieć, że przyszedł czas, aby o siebie zawalczyć. Dać sobie szansę na zmianę a nawet na lepsze życie.

Składamy się ze wszystkich naszych uczuć i przeżyć.

Życie to nieustanna wędrówka i tylko od nas zależy co zobaczymy w czasie jej trwania. Mamy świadomość, że świat nie jest idealny, ale to nie świat mamy zmienić tylko siebie. Zacznijmy działać od razu. Co możemy zrobić dla siebie? Po pierwsze rozmowa, która pozwoli otworzyć się na nowe rozwiązania. Słowa powodują, że chcemy zmierzyć się z rzeczywistością, z trudną codziennością – podnieść z ziemi głowę i ciało. Po drugie praca. Przepracowanie krzywd to podstawa w terapii i podwaliny pod odbudowanie poczucia własnej wartości i przywrócenie pozytywnego obrazu samego siebie. Przekonajmy się, że nawet przykre wydarzenia można przekuć w coś pozytywnego, wyciągnąć z nich lekcję, która doprowadzi nas do uporządkowania emocji i dojrzałego postrzegania wszystkiego co nas spotyka.

Psycholog Olsztyn – rozwiązanie naszych problemów.

Psycholog poprowadzi nas do samodzielnego rozwiązania, bo każdy krok ma znaczenie. Otrzymamy profesjonalne wyjaśnienie różnych stanów emocjonalnych, kolejne dawki dobrej energii, dużo pozytywnych myśli, aż uwierzymy we własne możliwości. Psychologia zmusza do obserwacji, przemyśleń, do ostatecznego stwierdzenia, że mimo wszystko, damy radę przejść przez problemy wspólnie.

 

 

0 Comments

Leave a Comment