4 - Rozłam

#1
Mimo sukcesu, jakim wciąż mógł się przed sobą poszczycić, czuł niedosyt. Brakowało mu czegoś, brakowało mu... władzy, własności, włości... Ten po stokroć przeklęty jeleń miał to wszystko, ta cała kraina była jego, i na każdą myśl o tym Wilk czuł ukłucie zazdrości.

Nawet bogowie mają swoje przywary i bywają zazdrośni. Konkordia, którą stworzył dawno temu Jeleń jest krainą piękną i żywą, pełną zwierząt, które można torturować... Nic więc dziwnego, że Wilk zapragnął posiąść choć jej część tylko dla siebie. Na pustyni stworzył zarodek swojego plugawego królestwa, istny wrzód na doskonałym ciele pięknej Konkordii, który począł rosnąć w siłę z każdym dniem. Jeśli choroba krainy nie zostanie szybko opanowana, kto wie, w co może się z czasem rozrosnąć.

Och, to dopiero będzie zabawne, kiedy ktoś tu przyjdzie i zobaczy to arcydzieło! Wilk wyszczerzył zęby w uśmiechu ponownie na samą myśl o teatrzyku jaki właśnie wykreował. A to dopiero początek.
Moc Czerwonego wsiąkła w ziemię, karmiąc, wzmacniając jadowite węże, dając im więcej sił i potęgując agresję, a on sam zaś rozmył się i zniknął, jakby był tylko nocną marą zrodzoną z pustynnej mgły.

4 - Rozłam

#2
Za zainteresowanie się pochodzeniem nietypowych zjawisk (tj. wielobarwną łuna na niebie, grzmotami, piorunami, wichurą), udanie się na Wydmy, odkrycie skupiska skażonych przez Wilka węży, przeprowadzenie z nimi starcia oraz udaną ucieczkę Orion, Revirell, Zięba, Sylvan, Kos, Zapomniana Melodia†, Izuki, Vune i Kune, Lokatt i Thasis otrzymują po 20 punktów doświadczenia, po które muszą zgłosić się w tym temacie.

Za zostanie zakażonym przez przepełniony magią jad wężów, zachorowanie i wyzdrowienie Lokatt i Thasis otrzymują po 15 punktów doświadczenia, po które muszą zgłosić się w tym temacie.

Za przegranie z zakażeniem oraz śmierć Zapomniana Melodia† otrzymuje 10 punktów doświadczenia, po które musi zgłosić się w tym temacie.

Za odnalezienie magicznego kwiatu przy pomocy nietypowych nietoperzy, wyleczenie Lokatt i Thaisis pomimo wcześniejszych gróźb przywódczyni Szepczących Cieni Ve'nevri otrzymuje 20 punktów doświadczenia, po które musi zgłosić się w tym temacie.

Za pomoc w uleczeniu Lokatt i Thasis Vune i Kune otrzymują 15 punktów doświadczenia, po które muszą zgłosić się w tym temacie.

Za zostanie obezwładnionym przez skupisko węży, porwanym przez nie, przenoszonym z miejsca na miejsce, ranionym przez nie, oswobodzeniem się przy pomocy Szkarłatnookiej Sylvan otrzymuje 15 punktów doświadczenia.

Ukryta treść: pokaż
20 - Orion, Revirell, Zięba, Kos, Izuki, Ve'nevri
30 - Zapomniana Melodia†
35 - Lokatt, Thaisis, Vune i Kune, Sylvan

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron