3 - Zrodzona ze śmierci

#1
Ach, czasami cieszyło go mamienie innych, manipulowanie nimi, tak jak ucieszyło go to teraz, kiedy nieopatrznie napotkała go na swojej drodze ciężarna wadera. Młode w jej brzuchu były tylko zarodkami, ona sama jeszcze nie była świadoma ich istnienia, ale on już je wyczuł. Dalej pamiętał, jak rozmawiać ze śmiertelnymi, aby osiągnąć swoje cele - tak było i tym razem, i za sprawą swoich boskich zdolności zdołał zasiać moc w jednym z zarodków. [...] Wadera zawierzyła mu bezgranicznie i bezkrytycznie. Do teraz nie mógł uwierzyć, że była aż tak głupia. Pośredniczka pomiędzy niebem i ziemią... Kto by w to uwierzył? To wspomnienie dalej wywoływało w jego umyśle rechot. Wszelkie cielesne istoty to tylko narzędzia, nic więcej. Wszystkie z resztą podległe jemu, o ile będzie na tyle łaskawy, aby okazać nimi zainteresowanie i wykorzystać do swoich machinacji.

Wychudzona, wyliniała wadera, której resztki futra posklejane były różnymi wydzielinami pochodzącymi z wycieńczonego organizmu, tak jak nakazało jej bóstwo, dotarła na granicę Konkordii. Wierzyła, że wypełnia ważną misję, jest pośredniczką pomiędzy niebiosami a ziemią, przynosi skażonej krainie remedium na całe zło. Znalazłszy się w okolicy Namorzyn upadła po raz ostatni.
Zniosła cały ból, wszystkie niedogodności, by przysłużyć się światu i uratować wiele istnień. Umarła, w swoim mniemaniu, jako męczenniczka, a naprawdę odgrywała rolę kolejnego pionka, nic nieznaczącego kundla, którego śmierć nie zmieniała niczego. Ot, produkt uboczny wielkiego planu boskiego.

Odeszła nieświadoma śmierci większości swych dzieci.
Samica urodziła piątkę szczeniąt, z czego przeżyło tylko jedno. Pełzało wśród nieżywych ciałek rodzeństwa i wciąż pozostawało połączone z martwą matką za pośrednictwem pępowiny.

3 - Zrodzona ze śmierci

#4
Za bycie świadkami niesamowitego, acz przerażającego rozwoju węży zamieszkujących Wydmy, porozumienie się z nimi, udzielenie pomocy porwanemu Sylvanowi, poznanie nowych informacji na temat Wilka oraz jego powiązań ze Szkarłatnooką Fehu i Jaśmin otrzymują 25 punktów doświadczenia, po które muszą zgłosić się w tym temacie.

3 - Zrodzona ze śmierci

#6
Za poznanie źródła ogólnodostępnej dla mieszkańców Konkordii magii, planów dotyczących przejęcia władzy nad całą krainą przez Wilka, szczegółów na temat mocy Czerwonego, podjęcie decyzji o dołączeniu do niego i rozpoczęcie wypełniania swego pierwszego zadania Khaleesi otrzymuje 15 punktów doświadczenia, po które musi zgłosić się w tym temacie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron