Nieobecności

Ograniczona aktywność do tej środy włącznie, postaram się ogarniać sprawy mg ale może być opóźnienie. Mam oddania projektów i zaliczenia, wszystko na raz :C
Always keep your foes confused. If they are never certain who you are or what you want, they cannot know what you are like to do next. Sometimes the best way to baffle them is to make moves that have no purpose, or even seem to work against you.

Nieobecności

Mocno ograniczona aktywność przez czas nieokreślony, związana z końcem semestru i zamieszaniem z nim związanym. Sama do końca nie wiem, jak długo zajmie mi ogarnięcie w jakikolwiek sposób tego wszystkiego, do tego czasu będę pojawiać się rzadziej niż zazwyczaj. Niemniej, będę się starać odpisywać przynajmniej w weekendy.
(Lokatt, Keiran, Mae i Chmura)

Nieobecności

Przepraszam za blokowanie tematu :< Możecie pomijać moją kolejkę na razie
Nieobecność do 23 czerwca, sesjaaaa

To be blind is not miserable; not to be able to bear blindness, that is miserable.
~*~*~
Zioła: Krwawnik x2, lulek czarny x4

Nieobecności

Konwaliowy Sen i Echo - nieobecność na tydzień
Świerk - na razie go zawieszam, dopóki nie odzyskam weny na pisanie ;) fabularnie włóczy się gdzieś po obrzeżach Konkordii

To be blind is not miserable; not to be able to bear blindness, that is miserable.
~*~*~
Zioła: Krwawnik x2, lulek czarny x4

Nieobecności

Nie będzie mnie od jutra do czwartkowej nocy. Mogę mieć w związku z tym problem z odpisaniem, ponieważ na wyjazd nie zabieram własnego laptopa. Jeśli będę mieć możliwość - odpiszę c:
Na codzień mogę mieć odrobinę problemu z szybkim odpisywaniem, odpisz może mi zająć czasami kilka godzin, piszę pracę magisterską i po prostu muszę dzielić czas między nią a forum.
Dotyczy to moich postaci: Sharan, Sylvan, Naerys, Elyria.
Always keep your foes confused. If they are never certain who you are or what you want, they cannot know what you are like to do next. Sometimes the best way to baffle them is to make moves that have no purpose, or even seem to work against you.