Nieobecności

Z racji że szkoła zabiera mi życie znikam na czas nieokreślony lub będę pojawiać się sporadycznie
If I catch you now, through the curtains of snow,
Would you melt away and just leave me alone?
I stretch out my arms, let the blizzard come close
It's the choice I made, it's my kingdom gone

Głos
xXx

Nieobecności

Szkoła pożarła cały mój wolny czas, będę si pojawiać sporadycznie w weekendy, chociaż niczego nie obiecuje. Tyczy się to Akashy, Nikolaja i Anayi.
Kontakt gg: 50903969 - W razie jakbym zapominała odpisać.

Nieobecności

W tym tygodniu moja aktywność będzie bardzo ograniczona, bo mam natłok sprawdzianów i kartkówek. Jednak w przyszłym mam łącznie 5 dni wolnego, wiec z pewnością powinnam coś wyskrobać. Za wszelkie utrudnienia i blokady przepraszam.
Dotyczy Totino i Lectera.
Why diagnose myself as a monster when you refuse to see the one growing inside you?

Obrazek

Voice I Theme
Be blind. Don't be brave.

Nieobecności

Nie ma odpowiedniego tematu do tego, więc piszę tutaj. Jak widać praktycznie mnie nie ma na forum i właściwie tylko Świerkiem czasem piszę. Nie mam kompletnie weny, z czasem też słabo. Od dłuższego czasu trzymało mnie tu tylko kilka osób, ale kilka z nich odeszło, a ja nie mogę się wkręcić z powrotem. Postanowiłam odejść. Fabularnie Sen zaginęła, a Świerk zaczął znowu się gdzieś szlajać. Szkoda, że tak wyszło, bo miałam dobre chęci :< ale odpisy raz na kilka tygodni tylko mnie męczą...

Czasem będę do was zaglądać. Można też się ze mną skontaktować przez GG (gdzieś tam nr jest xD ), dA (werevixeneye). Trzymajcie się ^^
Jakby ktoś był chętny na adopcję moich postaci, piszcie, przemyślę to. Mam wyrzuty sumienia, że je marnuję ._.

P.s. moja rozmowa z Pło i Shar jest nadal aktualna (o ile nie zmieniłyście zdania xD )

To be blind is not miserable; not to be able to bear blindness, that is miserable.
~*~*~
Zioła: Krwawnik x2, lulek czarny x4

Nieobecności

Z racji, iż obydwa komputery mi padły, moja możliwość odpisania będzie bardzo mała, jeżeli nie znikoma. Odpisy będą pojawiały się prawdopodobnie jedynie w trakcie weekendów, za co bardzo przepraszam, lecz dopóki nie kupię nowego laptopa/stary nie powróci od informatyków, to nie mam żadnych możliwości na odpowiedzenie w szybszym terminie. Stan ten może się utrzymać nawet do stycznia, bo nie wiem, jak szybko uzbieram środki na zakup nowego sprzętu (bądź wydziaduję od rodziny, co jest bardziej prawdopodobne, bo muszę jeszcze zrobić projekty). Na tematy, w których się aktualnie znajduję Lecterem i Totino obiecuję odpisać w najbliższy weekend, żeby nikogo nie zablokować.
Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszam i proszę o zrozumienie. :c
Why diagnose myself as a monster when you refuse to see the one growing inside you?

Obrazek

Voice I Theme
Be blind. Don't be brave.