Nieobecności

Ja od razu tutaj napiszę, że w wyniku obserwacji poziomu pracy jaki mam w ciągu tygodnia, mogę mieć regularnie problemy z odpisywaniem w dniach poniedziałek - wtorek - środa. Oznacza to, że albo wtedy po prostu odpis ode mnie może się nie pojawić albo pojawić się opóźniony lub z mniejszą dawką polotu niż bym chciała :C
Always keep your foes confused. If they are never certain who you are or what you want, they cannot know what you are like to do next. Sometimes the best way to baffle them is to make moves that have no purpose, or even seem to work against you.

Nieobecności

W sumie u mnie podobnie, od poniedziałku do czwartku raczej trudno jest mi znaleźć czas na odpis, czy też sklecić coś, co ma jakikolwiek sens. Więc jeżeli bym nie odpisała w ciągu tych kilku dni to proszę się nie niecierpliwić, z pewnością nadrobię to w weekend. (dotyczy zarówno Lokatt jak i Keirana, oczywiście) ;-;

Nieobecności

Zmniejszona aktywność na Śnie i Echu do końca listopada :< Jak już wspominałam na sb uczelnia mnie wykańcza

To be blind is not miserable; not to be able to bear blindness, that is miserable.
~*~*~
Zioła: Krwawnik x2, lulek czarny x4

Nieobecności

Jestem zmuszona zamrozić postać. Mam tylko tyle czasu by zająć się Snem więc wypadaloby coś postanowić. Fabularnie Echo miała dosyć swoich problemów i wyruszyła w świat by się usamodzielnić. Na ile długa to wędrówka zależy od mojej przyszłości.
Obrazek

For my dreams I hold my life
For wishes I behold my night
The truth at the end of time
Losing faith makes a crime

Nieobecności

Przedłużam do 25.1. Masakra, większość zaliczyłam przy okazji wypalając swoją wenę do wartości ujemnych... A wciąż jeszcze dwa przedmioty mi zalegają :v

To be blind is not miserable; not to be able to bear blindness, that is miserable.
~*~*~
Zioła: Krwawnik x2, lulek czarny x4

Nieobecności

Będę nieobecna od jutra do 31 stycznia.
Jadę na obóz i najprawdopodobniej nie będę miała dostępu do internetu, a nawet jeśli tak, to raczej nie dam rady odpisać.
Więc do zobaczenia na początku lutego. :D
you taught me the courage of stars before you left.
how light carries on endlessly, even after death.
with shortness of breath, you explained the infinite.
how rare and beautiful it is to even exist.