Ogłoszenia użytkowników

Adoptuj mnie!

Inaria jest świeżym, niewykiełkowanym jeszcze w pełni pomysłem na nową postać. Planuję zaczynać grę od poziomu szczeniaka/oseska [ale raczej szczenię... takie wyrośnięte], a więc... potrzebni mi są opiekunowie! Tak, opiekunowie. W liczbie mnogiej, ponieważ planuję spędzać żywot nie tylko u jednego opiekuna, ale kilku (nawet na raz, jak będzie więcej niż jedna odpowiedź). Generalnie żadnych rodziców. Chcę wykreować coś własnego, bez narzuceń ze strony chociażby koloru sierści. Ale jest też rada... można mnie adoptować! Nie wykluczam przecież możliwości, że ktoś będzie chciał mnie przy sobie trzymać, będzie chciał mnie wychowywać i narzucić mi jakąś ideologię.
Trzeba będzie tylko liczyć się z tym, że Inaria będzie dalej szukał towarzystwa na potęgę. Może znajdziecie sposób by usidlić tak niesforne szczenię.
Ach i pozostawiam kwestię płci dla tego kto się zgłosi. Może ktoś np. nie lubi samic.

Aktualne.

Ogłoszenia użytkowników

Okej, nie umiem pisać wstępów do poszukiwań, więc po prostu przejdę do rzeczy - Kos dorobiła się w swoim życiu piątki dzieci, jednak tak się złożyło, że nieco spanikowała, przestraszyła się obowiązków i zostawiła je, uciekając tym samym ze stada, w którym dorastała przez całe życie, razem ze swoim ukochanym, ojcem szczeniaków. Teraz miałyby niecałe dwa lata, matkę znały jedynie z opowieści zmarłej babci i taty :V Jeśli zaś chodzi o samego partnera - nie mam żadnych wymagań co do jego charakteru czy wyglądu, jedynie do wieku - musi być starszy, najlepiej dużo starszy od Kosa. Tak naprawdę tak to można opisać, w razie szczegółów - zapraszam do przeczytania historii albo pytań na pw <3
Podsumowując: szukam dzieci Kosa, w wieku ok. 2 lat i starszego ukochanego, ich ojca. Imiona w obu przypadkach dowolne (chociaż tu wolałabym chyba polskie, ale nic nie narzucam!), wygląd w sumie też. Zapraszam!

Aktualnie mocno.

Miałam znów sen, łamiesz mi kości
Wyrywasz włosy, uderzasz głową
a ja kocham być z Tobą
kocham być z Tobą
kocham być z Tobą

voice & theme

Ogłoszenia użytkowników

Szukam dla Sallina czegoś na wzór... sługusów? Chodzi o to, że Sallin jest adoptowanym synem bogatego rodu. Swoim urokiem itd., kupuje serce osób wokół - lubi, jak inni spełniają jego zachcianki.

Albo jacyś przyjaciele, znajomi, kochanki... co tam chcecie - macie PW, albo moje GG: 7157955.

Ogłoszenia użytkowników

Sinh szuka byłej partnerki i pierworodnego dziecka c: W wielkim skrócie - kochali się bardzo, ale któregoś dnia napadły ich obce wilki, a podczas ucieczki rodzinka się pogubiła. Sinhardin pozostał sam, a partnerka i dziecko uciekli gdzieś daleko i się tam zaszyli. Wszyscy członkowie rodziny sądzą, że reszta nie żyje. Co do futra - najlepiej całe białe, ale jasny szary czy przebarwienia innego koloru też są mile widziane.

Aktualne.
I'm ready to go, I’m ready to go
Can't do it alone, can’t do it alone
I’m ready to run through the heat of the sun
Can’t do it alone, can't do it alone

Obrazek

theme

Ogłoszenia użytkowników

Hej! Jestem nowa i zamierzam zacząć grać młodym wilkiem i chciałabym znaleźć dla niego opiekuna.
Będzie to bardzo kluczowa rola, gdyż moja postać będzie mogła zostać w pewien sposób... wykreowana przez tę osobę. Jeśli będzie to ktoś dobry i uczynny, Li taki się stanie. Jeśli w głowie będzie miał mord i gwałty, to kimś takim będzie Li.
Mam więc nadzieję na ciekawą relację i ciekawy początek życia mojej postaci :)

NIEAKTUALNE
Obrazek

Ogłoszenia użytkowników

Poszukuję chętnych na wcielenie się w członków rodzimej watahy Burzowej Chmury, spokrewnionych z nią, albo i niekoniecznie.

Krótka charakterystyka stada? Półdzikie, o bardzo prostej kulturze i jednym, podstawowym celu - przeżyć za wszelką cenę. Prowadziło koczowniczy tryb życia, zatrzymując się tam, gdzie natknęło się na wystarczającą ilość zwierzyny. Ceniono w nim siłę i zaradność, gardzono przejawami słabości, niejednokrotnie pozostawiając tych, którzy nie potrafili samodzielnie sobie poradzić na pastwę losu. Uchodzące za barbarzyńców i rabusiów, niejednokrotnie naruszających terytorium innych watah, gotowych nawet i ukraść zdobycz innemu wilkowi, jeśli nadarzyła się okazja. Rozpadło się po epidemii nieznanej choroby a ci, którzy przeżyli rozeszli się po świecie.

Wymagania? Chyba żadnych większych nie mam. Miłe by były imiona w stylu Burzowej Chmury. Chętnych zapraszam do zapoznania się z kp Chmurki i pisania na pw.

AKTUALNE
Ostatnio zmieniony poniedziałek 22 sie 2016, 20:15 przez Burzowa Chmura, łącznie zmieniany 1 raz.

Ogłoszenia użytkowników

Poszukuję ojca oraz mistrza dla Rowan, radzę zapoznać się z jej historią.
Przy ojcu dobrze by było jakby był chociaż trochę podobny do Rowan, u mistrza nie ma żadnych wymagań odnośnie wyglądu. Ah, i radzę zwracać uwagę na wiek :>

Chętnych zapraszam na pw

AKTUALNE
Obrazek

And I hope for a trace to lead me back home from this place
But there was no sound, there was only me and my disgrace

Głos

Ogłoszenia użytkowników

Sharan chętnie przygarnie jakiegoś szczeniaka [lub nawet kilka]. Co do wyglądu, charakteru itp - nie ma wymagań.

AKTUALNE
Always keep your foes confused. If they are never certain who you are or what you want, they cannot know what you are like to do next. Sometimes the best way to baffle them is to make moves that have no purpose, or even seem to work against you.