Ogłoszenia użytkowników

#1
Temat, w którym użytkownicy mogą publikować różnorodne ogłoszenia typu szukam/oddam/przyjmę itd. Prosimy o oznaczanie aktualności oraz ustalanie szczegółów z ogłoszeniodawcą poprzez prywatne wiadomości.


Do adopcji:
1. -

Jeśli jesteś zainteresowany postacią znajdującą się na liście "Do adopcji", napisz PW na konto Płomień.

Ogłoszenia użytkowników

#2
Jeżeli ktoś by był chętny, poszukuję krewnych i rodziny dla Naerys. Można wybrać grę zarówno jednym z jej rodziców lub dwóch sióstr z jej miotu, a także jej odległym kuzynostwem. Zachęcam do zapoznania się z jej historią, czy taka kreacja postaci Wam pasuje, oraz po więcej informacji zapraszam na pw.

AKTUALNE

Ogłoszenia użytkowników

#3
Chętnych graczy zapraszam do zostania jednym z dwóch braci Sharan :) Początkowa historia tych postaci powinna być w miarę podobna, co do wyglądu, wszystko co podchodzi pod szarego, szaroburego, szarobiałego wilka się nada. Po więcej szczegółów zapraszam na pw.

JEDEN Z DWÓCH BRACI ODNALEZIONY

POSZUKIWANIA DRUGIEGO AKTUALNE
Always keep your foes confused. If they are never certain who you are or what you want, they cannot know what you are like to do next. Sometimes the best way to baffle them is to make moves that have no purpose, or even seem to work against you.

Ogłoszenia użytkowników

#4
Szukam chętnych na członków rodziny Konwalii od strony ojca ^^ Może być nawet ojciec xD pełna dowolność, ponieważ jest on mej postaci zupełnie nieznany, członkowie jego rodziny tym bardziej, a z wyglądu i charakteru wdała się w matkę. Jedyne, co musi się zgadzać to to, że ojciec miał jednorazową przygodę ze ślepą albinoską o imieniu Morska Bryza oraz podczas tej przygody znajdował się poza domem z jakiegoś powodu (włóczęgowska natura czy coś takiego).


NIEAKTUALNE
Ostatnio zmieniony poniedziałek 04 kwie 2016, 20:02 przez Konwaliowy Sen, łącznie zmieniany 2 razy.


To be blind is not miserable; not to be able to bear blindness, that is miserable.
~*~*~
Zioła: Krwawnik x2, lulek czarny x4

Ogłoszenia użytkowników

#5
Poszukuję chętnych do wcielenia się w członków rodziny Keirana - samych jego rodziców, rodzeństwo, czy dalszych krewnych. W związku z tym, że Kei swojej rodziny nie zna, obowiązuje pełna dowolność. Oczywiście w przypadku rodziców, czy rodzeństwa miło by było, gdyby w historii Keiran został wspomniany. Wygląd dowolny, choć byłoby miło, gdyby postacie były choć odrobinę podobne do Kei. Po więcej informacji zapraszam na pw.
RODZICE I SIOSTRA ODNALEZIENI,
W przypadku pozostałych członków rodziny:
AKTUALNE
Ostatnio zmieniony czwartek 30 cze 2016, 15:30 przez Keiran, łącznie zmieniany 4 razy.

Ogłoszenia użytkowników

#8
Poszukuję chętnej osoby, która wcieliłaby się w córkę/syna Evretta w wieku około dwóch lat. Mile widziane choćby minimalne podobieństwo w wyglądzie. Po więcej informacji zarówno odnośnie początków historii (w dalszej jej części obowiązuje pełna dowolność) jak i innych pytań, zapraszam na PW. :D

AKTUALNE
Ostatnio zmieniony piątek 11 sie 2017, 00:45 przez Evrett, łącznie zmieniany 1 raz.
“If you don’t know exactly where you’re going, how will you know when you get there?”
~Steve Maraboli

Ogłoszenia użytkowników

#10
Zapomniana Melodia chętnie odnalazłaby kogoś ze swojego rodzeństwa. Wymagany jest ten sam wiek (jeden miot).

Część historii, która powinna być wspólna dla ewentualnych braci i sióstr:
Ukryta treść: pokaż
„Urodzona w odległej krainie zamieszkiwanej przez liczne stado. Liczba osobników nie sprzyjała jednak rozwojowi watahy, w której przyszło jej dorastać... Mnogość opinii, zdań, przemyśleń, często niezgodnych z tymi wyznawanymi przez dominującego samca, powoli kierowały sforę ku zniszczeniu, a co najmniej rozłamowi na kilka mniejszych grup, konkurujących ze sobą. […] Nikt nie czuł się pewnie i swobodnie. […] Szczenięta z miotu C’Antilane nie potrafiły zrozumieć, dlaczego w ich rodzinnym domu panuje taki chaos. Doszło do tego, że nawet ich matka i ojciec odwrócili się od siebie, zupełnie nie patrząc na to, w jaki sposób może to wpłynąć na psychikę młodych. Strach i brak poczucia bezpieczeństwa zbliżyły rodzeństwo do siebie, sprawiając, iż stali się nierozłączni. Samczyki broniły samiczki przed napastnikami, a waderki wyciągały swych obrońców z innych tarapatów. Względny porządek został zachwiany, gdy rozpoczął się atak wrogiego stada, które bez problemu poczęło przejmować ich ziemie. W watasze ponownie wybuchł konflikt, dotyczący tym razem planów odepchnięcia wrogów, lecz tak jak było do tej pory, członkowie nie potrafili zawrzeć konsensusu. […] wrogowie postanowili przepuścić frontalny atak na nieprzygotowane do obrony wilki. Panowało ogromne zamieszanie, część walczyła i umierała, pozostali uciekali w popłochu, nie oglądając się za siebie.”

NIEAKTUALNE - Zapomniana nie żyje [*]
C’Antilane

GŁOS__MUZYKA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron