Poszukiwania osób do fabuły

Witam wszystkich !
Chętnie przyłączę się do fabuły lub pobocznych. Jeżeli gdzieś potrzeba świeżej krwi, (chociaż miło by było, gdyby nie została przelana ;)) polecam się. Nie ma mnie chwilowo "na mapie", więc mogę się dostosować i wyjść w dowolnym miejscu. Proszę tylko o wyrozumiałość, ponieważ pbf to dla mnie nowość ^^;

by Płomień

"... My compass has broken ... My past breathes down my neck ...
When winter descends if I try, can I find solid ground or am I just wasting time? "

Mark Jansen

Hejka :)
Jako że jestem nowa, szukam dla Luny znajomości :) Chętnie przyjmę każdą fabu, w jakiś konkretnie podanych wątkach (ja się jeszcze za bardzo nie orientuję w mapie dysharmoni). Może z tego wyjść coś ciekawego, bo Selle to dosyć dziwny osobnik ^^

Szukam kogoś do pobocznych dla Muuajiego (żadnych walk i polowań, bo postać na obecną chwilę w jednym już uczestniczy) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

"Sza­leństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bar­dziej sza­lone, tym bar­dziej lo­giczne, tym bar­dziej wy­rafi­nowa­ne, tym bar­dziej wy­mow­ne, tym bar­dziej olśniewające. " ~George Bernard Shaw

Zapraszamy wszystkich chętnych do "Szczeniackiego" wątku w fabule. Ciągła wędrówka we dwójkę robi się trochę monotonna i miło by było ją trochę urozmaicić.
Gdzie ? Ciężko powiedzieć, snujemy się z tematu na temat, zmierzając w kierunku wschodnim w poszukiwaniu domu, wystarczy odnaleźć post Lilith lub Balora.
Wymagania - niezjedzenie szczeniaka ( nie dotyczy to Muajiego, który jest już umówiony na ustawkę ;) ) oraz regularne odpisy ;P
" ... I keep the laws I make ... I'm living on the edge ...
I'm a man without a country and I got no place to go.
Each day I fight to live. I fight to stay alive.
Don't get in my way. Unless you want to die ..."

Joey DeMaio