Pytania

Witam, chciałem się dowiedzieć jaki status mają "arty" na forum.

Mam na myśli czy jest dozwolone tworzenie postaci z ich wykorzystaniem. Jak już napisałem w temacie powitalnym, wcześniej grałem przez kilka lat na forach angielsko-języcznych i dorobiłem się małej galerii przez ten czas, tak więc chciałbym się dowiedzieć czy mógłbym część z nich i tu wykorzystać? Tym bardziej że nigdy "wilkiem z krainy tęczowców" nie byłem, choć rzecz jasna schemat umaszczenia futra np mojej głównej i ulubionej postaci (<-vel nazwa konta) w 100% realistyczny nie jest.

Pytam również jako że Dysharmonia jest ewidentnie forum o troszkę innym profilu niż te na których dotychczas grałem (pomijając fakt że dotychczas grałem po angielsku). Dodatkowo w Kompendium Wiedzy jak i FAQ nie znalazłem definitywnej odpowiedzi na moje pytanie. Punkt 3.2 z samouczka sugeruje dopuszczalność takiej opcji, również temat o kolorach na forum nie mówi nic kategorycznie na ten temat - jednak jak zauważyłem większość użytkowników oraz ich postaci jest reprezentowana przez (piękne a jakże) zdjęcia. Stąd moje pytanie.

Poniżej w spojlerze zamieszczę kilka linków do artów mojej postaci by ułatwić odpowiedź. Rzecz jasna akcesorii które posiada na kilku z nich nie przewiduję, tylko pytam czy: 1. wilk o takim umaszczeniu jest dopuszczalny 2. czy arty są dopuszczalne do wykorzystania na forum.

Pytania

1. Umaszczenie futra Twojej postaci jest jak najbardziej akceptowalne (najmniej realistyczne są te zawijasy pod oczami, ale myślę, że możemy przymknąć na to oko).

2. Można mieć na avatarze rysunek. W regulaminie znajduje się punkt:
1. Na forum obowiązują avatary przedstawiające realistyczne wilki. Dopuszcza się avatary rysunkowe pod warunkiem zachowania realizmu postaci (brak nienaturalnego ubarwienia, rogów, łusek, czapek, itp.).

Twój aktualny avatar spełnia ten wymóg. Pozostałe arty mógłbyś umieścić w podpisie (np. ten pikselek :D).

Pytania

Okej dzięki :)

Z pkt 2 raczej mi chodziło nie o avatara ale o wykorzystanie arta w profilu postaci. Rzecz jasna nie zastępowałby on opisu, tylko był "extra" czy też elementem po prostu uzupełniającym. No ale rozumiem że to też w takim razie jest dopuszczalne :)