Przeznaczenie.

#1
Uczestnicy: Resef.
Miejsce: Górska Łąka.
Czas: Daleka przeszłość, przed dołączeniem do Cieni i poznaniem Akashy.

Nie przepadał za górzystymi terenami, szanował je tylko za różnorodność w kwestii ziół. Nie dało się jednak ukryć, że dałby wszystko za kogoś kto za niego by tam poszedł. Z drugiej strony znał siebie na tyle, by być pewnym, że po dotarciu na miejsce będzie wychwalał każdy najmniejszy kamień, a ekscytacji nie będzie końca.
Niedługo trzeba było czekać, by się okazało, że miał racje. Wystarczyło ledwie pięć minut by wyrównać oddech i dać kończynom odpocząć. Po tym czasie niczym młoda łania zwiedzał górską łąkę wzdychając z radości. Arnika górska, bez czarny, dziewanna drobnokwiatowa, krwawnik, lawenda, tojad mocny? Wszystko było jego! Biegał jak wariat od kępki do kępki zwiększając swoje zbiory do tego stopnia, że pozwoli zaczynał tracić miejsce na karku. Miał jednak świadomość, że z niczego nie może zrezygnować, w końcu prędzej czy później (a raczej prędzej!) zioła się skończą, szczególnie u kogoś takiego jak medyk. Po zakończonych zbiorach wygodnie ułożył się na trawie spoglądając w dół. Teraz w jego głowie kłębiły się myśli banalne, zastanawiał się bowiem którą drogę wybrać. Wtedy jeszcze nie wiedział, że będzie to wybór który zmieni całe jego życie.

Przeznaczenie.

#2
Z drzemki wyrwał go głupi robal, który uparcie dobierał się do samczego nosa. Kiedy machanie pyskiem, czy łapą przestało wystarczać basior niechętnie zebrał się z gleby by wyruszyć w dalszą podróż. Po upewnieniu się, że wszystko ma na miejscu ruszył przed siebie ze znudzonym wyrazem pyska. Jego następnym celem był teren obfite w wodę, to na pewno. Zatrzymał się jeszcze na moment by wybrać kierunek spaceru. Prawo. Lewo. Prawo. Lewo. Prawo. Po pokonaniu krótkiego dystansu samiec w ostatniej chwili zawrócił wybierając jednak... Lewo. Wtedy to była tylko głupia decyzja, byle wyliczanka. Ostatecznie jednak miała ona doprowadzić go do Akashy i Cieni. Szkoda, że wtedy jeszcze tego nie wiedział.

/ z.t.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron