Pogawędka Keirana z Akashą

#1
Uczestnicy: Akasha, Keiran
Miejsce: Obserwatorium
Czas: Przyszłość, jakiś czas po zakończeniu polowania
Informacje dodatkowe: Wieczór, niebo częściowo przysłonięte przez chmury.

Miał ochotę znaleźć jakieś miłe, ciche miejsce i odpocząć. Ostatnie wydarzenia bardzo go wymęczyły i teraz marzył jedynie o tym, by się zdrzemnąć. Na wysepce z niewiadomych powodów nie potrafił znaleźć sobie miejsca. Postanowił więc oddalić się nieco od terenów Cieni, znaleźć gdzieś jakieś zaciszne miejsce i zregenerować siły.
Po wyjściu z wód jeziora ruszył wzdłuż jego brzegu, szukając dogodnego legowiska i wkrótce dostrzegł samotną, wysoką skałkę wystającą z wody. Zaintrygowany, ruszył w tamtą stronę, chcąc sprawdzić, czy nie udałoby mu się dostać się do niej i ułożyć na szczycie. Gdy dotarł na miejsce, rozejrzał się wokół, poszukując najlepszej drogi, którą dostałby się na miejsce. Nie miał siły na pływanie, wybrał więc drogę po innych, mniejszych głazach rozsianych dookoła. Przeskakując po nich ostrożnie i chwiejąc się czasami niebezpiecznie, gdy łapy ślizgały mu się na mokrych głazach po chwili dostał się na miejsce. Wdrapanie się na szczyt kosztowało basiora odrobiny wysiłku, lecz koniec końców mógł wreszcie odetchnąć i zasiąść na szczycie skały.
Miał stąd idealny widok na całą okolicę. Widział jezioro, wysepkę, łąkę na przeciwległym brzegu, łagodne zajście wydeptane nogami licznych zwierząt, kępki szuwarów, nawet i ciemniejącą w oddali linię drzew rosnących wzdłuż wpadającego do większego zbiornika potoku. Było co prawda zbyt ciemno, by dostrzec wilki, lecz dobrze wiedział, że gdzieś tam na dole są członkowie jego stada. Odnotował w myślach, że to miejsce jest wręcz idealnym punktem obserwacyjnym. W dzień z pewnością bez większego problemu wypatrzyłby stąd i przyjaciół, i wrogów.
Westchnąwszy głęboko powoli zmienił swą pozycję na leżącą, a łeb ułożył na wyciągniętych łapach. Złociste ślepia jeszcze przez chwilę obserwowały okolicę, zanim zmęczenie zwyciężyło i w końcu się zamknęły.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron