Gdy się zejdą kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością

#11
Unik Fehu
Wynik rzutu: 5
Unik nie powodzi się.
Fehu przyjmuje 9 punktów obrażeń.

Atak Fehu
Wynik rzutu: 6+2
Fehu zadaje 8 punktów obrażeń.

Unik Balora
Wynik rzutu: 2
Unik nie powodzi się.
Balor przyjmuje 8 punktów obrażeń.

Atak Balora
Wynik rzutu: 7+2
Balor zadaje 9 punktów obrażeń.

Podsumowanie II tury:
Fehu 101PŻ
Balor 98PŻ

Balor wgryzł się w ciało szarej wilczycy, dotkliwie raniąc zarówno obraną za cel pachę, jak i górną część przedniej kończyny swojej przeciwniczki. Ta jednak zrewanżowała się, przygniatając basiora, przez co ten mimo wszystko był zmuszony swoim ciężarem przycisnąć do ziemi rosnące tuż pod nim wrzosy. Roślinki ugięły się posłusznie, podczas gdy kolejne z nich zabarwiała krew walczącej dwójki. Rana na karku basiora pogłębiała się z każdym, najmniejszym nawet ruchem zarówno Fehu, jak i samego Balora, który to niespodziewanie wywinął się spod wilczycy, lądując obok, na plecach. Wadera za to poleciała dalej w dół, zmierzając wprost na spotkanie z twardą glebą. Być może będzie jednak jeszcze w stanie w jakiś sposób zamortyzować nieunikniony upadek.
E.

Gdy się zejdą kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością

#12
Ból i uczucie rozcinanych tkanek nie zdekocentrowały Wojowniczki. Wręcz przeciwnie, były niczym dodatkowy bodziec nakręcający ją do ataku. Taka już była jej natura. Nie mogła pozwolić sobie na ułamek zawahania, bo mogło się to skończyć dla niej tragicznie. W jednym momencie jednak ona już leciała na plecy. Rozluźniła natychmiastowo mięśnie, by zminimalizować jak tylko może ból przy uderzeniu. Gdy poczuła jak jej bok i kręgosłup uderzają o glebe syknęła cicho mimowolnie, po czym prędko podniosła się nacierając ponownie na basiora. Pragnęła wgryźć się w jego szyję.


Gdy się zejdą kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością

#13
Basior jak i wadera, dopiero się rozkręcał. Bólu po upadku czy ugryzieniu przeciwniczki, nie czuł, w pełni skupiając się na pojedynku. Ledwie zdążyli się rozdzielić, upadając, a wilczyca natarła ponownie. Balor również nie zamierzał czekać. Skoczył w przód by zmniejszyć odległość od napastniczki, tym samym nie dając jej możliwości do nabrania rozpędu i zbyt wielkiego pola do manewrów. Będąc już blisko planował minimalnie usunąć się w bok. Jeśli miał by szczęście i był dość szybki, paszcza wilczycy trafi na powietrze, zamiast jego ciała.
Sam zaś miał zamiar złapać grzbiet srebrnej wadery, gdzieś w okolicy bioder. Potem wystarczyło by tylko szarpnąć w tył by zbić ją z nóg, a to byłby doskonały wstęp do zakończenia pojedynku.
" ... I keep the laws I make ... I'm living on the edge ...
I'm a man without a country and I got no place to go.
Each day I fight to live. I fight to stay alive.
Don't get in my way. Unless you want to die ..."

Joey DeMaio

Gdy się zejdą kobieta po przejściach i mężczyzna z przeszłością

#14
Unik Fehu
Wynik rzutu: 4
Unik nie powodzi się.
Fehu przyjmuje 9 punktów obrażeń.

Atak Fehu
Wynik rzutu: 8+2
Fehu zadaje 10 punktów obrażeń.

Unik Balora
Wynik rzutu: 8
Unik powodzi się.

Rzut na ilość unikniętych obrażeń.
Wynik rzutu: 3
(3*10)+4=34%
Balor przyjmuje 7 punktów obrażeń.

Atak Balora
Wynik rzutu: 8+2
Balor zadaje 10 punktów obrażeń.

Podsumowanie III tury:
Fehu 92PŻ
Balor 91PŻ

Gdy Fehu i Balor ponownie starli się w morderczym uścisku, wadera bez większych problemów wbiła kły w okolice łopatki ciemnego basiora. On jednak także miał szczęście, bo aktualna pozycja pozwalała mu na dosięgnięcie grzbietu samicy dokładnie w miejscu, które go interesowało. Teraz wszystko zależy jedynie od tego, czy jego przeciwniczka zdąży w porę zmienić położenie.
E.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron