Zasady prowadzenia walk i polowań w Strefie wątków pobocznych

#1
Nie można jednocześnie prowadzić walki i polowania w dwóch wątkach pobocznych.

I. Walki
1. W wątkach pobocznych można toczyć nieograniczoną ilość walk, jednakże nie mogą się one odbywać jednocześnie. Przed rozpoczęciem kolejnej walki należy zakończyć poprzednią, a temat musi zostać przeniesiony do Wątków zakończonych.

2. Po walce można uzdrowić się ziołami zebranymi w Strefie fabularnej oraz Strefie wątków pobocznych + umiejętnościami. Samoistna regeneracja (4 lub 6 PŻ na dzień) również obowiązuje.

3. Utratę/regenerację życia w wątkach pobocznych należy zaznaczać w Liczniku życia dla wątków pobocznych. Na forum obowiązuje rozdzielność pomiędzy punktami życia w Strefie fabularnej oraz Strefie wątków pobocznych.

4. Nieuleczone/nieodnotowane w Liczniku życia dla wątków pobocznych obrażenia są brane pod uwagę w momencie rozpoczęcia kolejnej walki.

5. Jeśli w wątku, który nie został założony stricte do przeprowadzenia walki dojdzie do potyczki, postać, która w tym samym czasie bierze udział w innym starciu (w Strefie wątków pobocznych) musi odmówić przyłączenia się do bójki lub opuścić temat.

II. Polowania
1. Niezależnie od Strefy (fabularnej lub wątków pobocznych), w której polowanie jest rozgrywane, można je przeprowadzić tylko jeden raz w miesiącu.

2. Punkty 2, 3, 4 z części I. Walki również obowiązują w polowaniach.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron