Secret Santa 2016

#1
Z dniem dzisiejszym rozpoczął się listopad, a kolejnym przypadającym po nim miesiącem jest grudzień - czas kojarzący się ze strojeniem choinki, rodzinnymi spotkaniami przy wspólnym stole i obdarowywaniem najbliższych podarunkami.

Z okazji zbliżających się świąt chcieliśmy ogłosić na forum pierwszą edycję Secret Santa - zabawy polegającej na dzieleniu się radością z innymi! Jeśli lubisz rysować lub zajmujesz się fotomanipulacjami - teraz możesz spróbować swoich sił.Na czym polega Secret Santa?

Każdej osobie, która zgłosi się do zabawy zostanie przypisana inna. Celem uczestników jest stworzenie w tajemnicy rysunku/fotomanipulacji z wybraną przez siebie postacią wylosowanego dla siebie użytkownika, żeby sprawić mu miły prezent na święta!

Zasady
1. Nie musisz być świetnym rysownikiem, aby móc wziąć udział w zabawie! Dozwolone jest kolorowanie darmowych lineartów (znajdziesz je np. na http://www.deviantart.com/ po wpisaniu w wyszukiwarke fraz tj. "wolf lineart", "wolf template" itp.) oraz tworzenie fotomanipulacji.
2. Prace mogą być wykonane zarówno przy użyciu tradycyjnych metod (kartka, płótno, itd.), jak i w programach graficznych.
3. Zgłoszenie należy przesyłać poprzez PW na konto Administrator. Zgłoszenie musi zawierać opis/grafikę przedstawiającą postać, którą chcielibyście, by została dla was narysowana (można wymienić wiele postaci).
4. Nie wywiązanie się z oddania pracy w terminie będzie skutkowało zakazem udziału w przyszłorocznej edycji Secret Santa. W przypadku uzasadnionego braku możliwości wykonania pracy (po wyjaśnieniu sprawy poprzez PW z administratorami) istnieje możliwość zwiększenia limitu czasu dla takiej osoby.

Terminy
1. Zgłoszenia należy przesyłać w PW na konto Administrator do 15.11.16 r.
2. Losowanie, przypisanie uczestników do siebie odbędzie się 16.11.16 r.
3. Czas na wykonanie pracy 16.11-22.12.16 r.
4. Rozdanie "prezentów" zostanie przeprowadzone 24.12.16 r.

Secret Santa 2016

#3


Wesołych Świąt!


Od Płomienia dla Ethnenn

Ethnenn

Od Evretta dla Sury

Sura

Od Sury dla Sharan

Sylvan

Od Sharan dla Ve'nevri

Ve'nevri

Od Ve'nevri dla Płomienia

Płomień

Od Płomienia dla Evretta

Evrett

Od Lyvarris dla Vernyhory

Vernyhora

Od Ethnenn dla Lyvarris

Veasine

Secret Santa 2016

#6
Rysunki wyszły prześlicznie! :3
Always keep your foes confused. If they are never certain who you are or what you want, they cannot know what you are like to do next. Sometimes the best way to baffle them is to make moves that have no purpose, or even seem to work against you.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron