Konkurs 1 - Nowe lokacje na forum

Lokalizacja (dział, ew. poddział): Las wschodni, Skraj Lasu
Nazwa: Ścieżka niepokonanych
Opis: W dawnych, wilczych dziejach, została wydeptana ścieżka. Łapy ubrudzone w błocie udeptywały obecną Ścieżkę niepokonanych, teraz pozostały skamieliną. Pełna dziur, łatwo można się potknąć, lecz stabilna do przejścia w gąszcze roślinności zwanej lasem. Legenda zawsze powiadała, że spragnione samce alfa przeróżnych watah oraz 'widownia', podążały tą drogą, aby spotkać się w bitwie oraz pokazać dumę swojej drużyny. Wracali tylko najsilniejsi. Obecnie to zwykła droga do lasu, jedynym powodem odwiedzin tego miejsca to bogata roślinność z tym zwierzyna oraz odpoczynek, mimo długiej podróży do samego serca Lasu wschodniego.
Występujące rośliny: Cis, Pokrzywa, Melisa.
Występujące zwierzęta: Zając, Perlica, Mysz
Zdjęcie (wraz ze źródłem):
Ukryta treść: pokaż
Obrazek

Źródło - http://mpkhawkeye.deviantart.com/

Lokalizacja (dział, ew. poddział): Wydmy
Nazwa: Śnieżne Piaski
Opis: W Grudniu, aż do Marca pojawia się tutaj rzadki śnieg, mimo ciepła panującego na tej równinie. Bardzo niebezpiecznie miejsce, łatwo się nabawić gorączki czy nieustannego krwawienia z nosa. Roślinność jest tutaj rzadka, lecz cenna. Słońce parzy skórę, warunki niebezpieczne, zero myśli o odpoczynku. Zastanawiające jest, dlaczego tutaj przychodzą wilki... przez zapach, który jest jak pajęcza sieć.
Występujące rośliny: Rumianek
Występujące zwierzęta: Nornica, Mysz
Zdjęcie (wraz ze źródłem):
Ukryta treść: pokaż
Obrazek

Źródło - http://scumpi.deviantart.com/

(przepraszam, brak weny)
The Devil and God,
They try to rip me apart,
Can someone come and help me,
'Cause I'm loosing my heart.

Konkurs 1 - Nowe lokacje na forum

W imieniu administracji serdecznie dziękuję za wszystkie zgłoszenia. Większość tematów została już wprowadzona do świata gry lub zostanie wprowadzona w przyszłości. W nagrodę za zaangażowanie w rozwój forum stworzyłam dla każdego uczestnika konkursu grafikę przedstawiającą jego postać. Gratulujemy!

PS. Jeśli ktoś poczuje przypływ weny i zapragnie konkretnej lokacji na forum, wciąż istnieje możliwość zgłaszania tematów.