Pomysły, propozycje

Wg mnie dobrym pomysłem byłoby jednak zezwolenie bilokacji np do trzech sesji - dałoby to zdecydowanie większe pole do popisu i mocno kopnęło prędkość akcji.
I learned to roll and tumble with the punches,
glory in my stripes and spots
walk by invisible and never make a sound
If I leave my grin behind, remind me
that we're all mad here
and it's okay.

Pomysły, propozycje

Sura, chodzi Ci o coś podobnego, jak jest na tym forum? http://eden.wxv.pl/forum42.htm Bo jeśli tak, to szczerze, ale nie widzę konieczności tworzenia takiego działu na wilczym forum PBF. Na forum dyskusyjnym ma to rację bytu, ale tutaj zawsze można przedstawić się na SB lub w offtopie ogólnym.

Wrzos, niestety, ale bilokacja nigdy nie zostanie wprowadzona. Jeśli chcesz prowadzić kilka wątków jednocześnie - proponuję założyć multikonto. :)

Pomysły, propozycje

Naszło mnie bo nie mamy tego doprecyzowanego i trochę się z tym nie zgadzam. Dlaczego wilk musi mieć dwa lata żeby mieć pełne statystyki i być uznawanym za dorosłego? W naturze już roczne osobniki psowatych mogą się rozmnażać, w wieku roku wilki są w pełni rozwinięte chociaż oczywiście brakuje im doświadczenia. Zdziwiło mnie to, że roczniak ma mieć statystyki jak szczenię. Uważam, że rok powinien być już barierą dorosłości.

EDIT:
Aż sprawdziłam!
Wilki uzyskują płodność zwykle w 2–3 roku życia (chociaż znane są wypadki wcześniejszego pojawienia się cieczki – nawet w 1 roku życia) i długo mogą pozostawać płodne (do 10 roku życia, a nawet później w przypadku samców).

Wikipedia. Czyli mamy że zwykle koło 2-3 roku życia ale bywa i wcześniej, czyli jednak są i roczne. Roczniaki mają już wielkość dorosłego wilka, dlatego też wydaje mi się że można ewentualnie rozwiązać to tak, że roczniaki mają staty pełne, ale nie rozmnażają się.
(Chociaż to tylko forum i Voulke zaszła w ciążę mając 1.5 roku. <ta matka tej Voulke :D>)

Pomysły, propozycje

Poniekąd trudno się nie zgodzić, roczniak co prawda nie ma jeszcze masy w pełni rozwiniętego osobnika, ale już nie rośnie - bliżej mu więc do osobnika dorosłego, niż szczeniaka. Tym bardziej, że skoro granica sięga dwóch lat, to co, taki dwumiesięczny miałby równe szanse z, powiedzmy, mającym 20 miesięcy?

Pomysły, propozycje

Odkąd powstała Wataha Wilka zauważyłam, że Jelonkersi są w dużo gorszej sytuacji.
Wyznawcy Jelenia nie mogą polować, więc tracą jedną z opcji do zyskiwania PD, powinien być zamiennik, który tak jak podczas łowów ma odpowiednią ilość punktów, więc nawet 65 PD. Proponuję by były to za 10 - 25 jakieś eliksiry, które wilk jest sam w stanie zrobić, a 25-45 już rytuały do których potrzeba max. 3 wilków, powyżej 45 już stadne, wielkie ceremonie. Oczywiście Wyznawcy Wilka nie mogliby ich wykonywać, tak jak Jelonki nie mogą polować. Zaś dla wilków neutralnych doszłaby nowa możliwość do zyskania PD. Nie mówię, że mają to być jakieś super eliksiry pozwalające latać, ale np. takie co oddziałują na adrenalinę przez to wilk nie czuje bólu. Oczywiście byłby to tylko takie "umowne" i drobne możliwości, bo te co by wpływały na wilki byłby niesprawiedliwe wobec Wyznawców Wilka, którzy z polowania takich cudów by nie mieli.
Aktualnie trzeba przyznać, że Jelonki nie są atrakcyjne, sama planowałam zamieścić tam swoją postać, ale wyznawcy wilka z pełną pulą możliwości do zdobywania PD i z dużo lepszym dodatkowym procentem, bo na atak brzmią lepiej. Więc mam nadzieję, że szanowna administracja rozpatrzy mój pomysł pozytywnie.

+ to z eliksirami było pierwszym co przyszło mi na myśl, może to również być coś innego.
++ i zapomniałam wspomnieć, że wykonując eliksir traciłoby się na energii i trochę z życia. Np. energia, która byłby wytwarzana podczas robienia eliksirów potrzebowała się czymś wzmocnić by zyskać na sile i działać, więc pobierałaby ją od wilka. Brzmi na skomplikowane, ale robiąc to bazując na polowaniach uważam, że byłoby interesujące i przede wszystkim sprawiedliwe.
Obrazek