Tygodniowe Podsumowania XVII

#11
TYGODNIOWE PODSUMOWANIE XVII
To nie twój dzień? TO jest twój dzień

ObrazekCo się działo na fabule

Tymczasem w lustrzanych stawach... Deszczowa Jesień, Naudir i Fehu WCIĄŻ zastanawiają się dokąd wyruszyć, ale perlice ćwierkają iż już wkrótce opuszczą tą jakże urokliwą lokalizację. Różowonosa wadera pytając Fehu o kierunek ich wędrówki zaopatrzyła się w kilka ziółek na drogę.

Po dotąd wyrównanej walce Lotara i Ethnenn w złocistym lesie basior w końcu wykazał się umiejętnościami znacznie raniąc miedzianą waderę. Najwyraźniej nie chodzi tu już tylko o przyjacielski sparing, ale o swoiste ratowanie wilczego honoru. Czas pokaże jak na tą zmianę perspektyw zareaguje nasza urocza dama i czy uda jej się po raz kolejny pokazać dosięgnąć ząbkami lidera Przebłysku.

W skałkach znajdziemy dawno już niewidzianego na ziemiach Konkordii Brimę! Samiec poszukuje ziół do swojej autorskiej mieszanki, a w wolnych chwilach odgania złowrogie myśli na temat Muuajia, oraz wspomnienia dobrej towarzyszki Vernyhory.

Jeśli ktokolwiek myślałby, że potok górski spokojnie obserwuję bitkę o misia... Jest w głębokim błędzie. Puchatkowi najwyraźniej nie spodobało się całe towarzystwo bo oto brutalnie włączył wild mode i ruszył szarżą na członków bandy. Przerażone wilki nie mogły zareagować w inny sposób jak tylko próbować salwować się ucieczką. Niekontrolowana dzikość miodożercy zwłaszcza wpłynęła na Revirell, Vouellyevasijaelk i Ravzhara, którzy miast jedynie oddalić się od bestii na wystarczającą odległość zbiegli daleko w bok, znikając z oczu reszcie walczących.

W ciemnym borze zrozpaczona Elyria próbuje nawiązać rozmowę z Quetro. Basior nie jest w stanie pojąć jej paniki, oraz zagmatwanego tłumaczenia sytuacji jaka miała miejsce pod rozłożystą wierzbą. Szara wadera balansuje na skraju załamania, przytłoczona myślami o wiernym przyjacielu, oraz nowopoznanej Cis. Tymczasem wilk nie może pojąć jej historii i stara się nie przyjmować do wiadomości myśli iż być może to sama Elyria jest niezrównoważoną wariatką.

Wygląda na to, że na ścieżce kapeluszników nie tylko Evrettowi nie przypadła do gustu motywująca mowa Lectera. Również Muuaji nie podziela górnolotnych aspiracji basiora, a jedynie pragnie zaspokoić swój głód, toteż przystaje na propozycję wspólnego polowania. Wygląda na to, że już za niedługo grupa ruszy w dalszą podróż.Co się działo w wątkach pobocznych?

Naudir rozmawia z Krahem.
Deszczowa Jesień, Khaleesi i Naudir ruszają w dalszą drogę.
Na misia poluje też Muuaji.
Cienie polują na bizona.
Ethnenn bije się z Lecterem.
Chemukh rozmawia z Balorem.
Płomień rozmawia z Ateną.
Krwawe Zorze debatują w jaskini.
Maelvius rozmawia z Nikolajem.
Mael wącha też kwiatki z Walpurgą.
Która jednocześnie maluje pazury z Surą.


Nowinki

Witamy nowych użytkowników - Gryira i Salunę!
Bida w kopalni memów. :(
Losy na Secret Santa zostały rozdane!


To byłoby na tyle! Do następnego tygodnia!

Tygodniowe Podsumowania XVIII

#12
TYGODNIOWE PODSUMOWANIE XVIII
Już wróciłam, czyli wieści z Konkordii ciąg dalszy

ObrazekCo się działo na fabule

Lustrzane stawy znów... A nie jednak nie! Fehu, Naudir oraz Jesień opuścili urokliwy zakątek udając się w dalszą drogę na pole lawendy , gdzie śnieżnowłosy basior przygotowywuje najwyraźniej niespodziankę dla swej przyszywanej ciotki. Przyozodobiwszy łby kwiatami wygląda jak niegroźne chucherko jednak w rzeczywistości rośnie z niego dojrzały wojownik. Wiele jeszcze treningu przed młodzikiem, a Jesień chyba najbardziej ze wszystkich zadaje sobie z tego sprawę. Czy zaporponuje ona byłęm podoopiecznemu sparing, a może taki był zamysł samego Naudira?

Złocisty las aż drży w korzeniach obserwując zaciętą potyczke Lotara z Ethenn. Wyprowadzają zabójcze ciosy, zwinnie unikając uderzeń przeciwnika i oboje wyglądają na coraz bardziej zmęczonych. Niestety, albo stety wciąż ciężko wyłonić chociaż tymczasowego zwycięzcę starcia ze względu na wyrównany poziom potyczki. Oboje nie prowadzą już przyjacielskiego treningu, ale raczej niewypowiedzaną walkę o wilczy honor oraz podziw przegranego. (Niewyklucze, że wpływ na taki przebieg walki ma zerojedynkowy system kości na naszym forum,ale cóż powiedzieć - magia!)

Wygląda na to, że w Konkordii służba zdrowia będzie refundować wizyty u laryngologa dla członków Iskier, oraz ich nieproszonych gości w potoku górskim, gdzie urokliwy miodożerca postanowił w walce z bandą wykorzystać głęboko skrywane umiejętności swojego wysokiego C. Sprawa była na tyler niebezpieczna dla zgromadzonych iż próbę chóru, a właściwie solisty opuściły Revirell, Voułke, oraz Ravzhar. Na nieszczęście watahy, niektórzy dostrzegli już zniknięcie przywódczyni jak Maelvius, Sura oraz Walpurga. Nasze gdybania potwierdziły się. Po pokonaniu puchatka wilki będą miały na głowie nie tylko zbiegłą spadkobierczynię potęgi Ratborów, ale również długi proces tworzenia na nowo fundamentów rządów grupy. Zadanie z pewnością nie należy do najłatwiejszych, a jakość jego wykonania może mieć wpływ na dotychczasową dominację Iskier w krainie.

Tymczasem na rozlewisku niedaleko od terenów Cieni spotykają się Gryir oraz Selua. O ile basior wydaje się dość twardo stąpać po ziemi czarna wadera raczej należy do grupy wilków wolących wędrować z głową wysoko w chmurach. Brązowy dostrzega jej osobliwą aurę już z daleka, a co za tym idzie ma głębokie wątpliwości czy warto zaczynać rozmowę z kimś tak nieobliczalnym.

Jeśli pytacie o rołożystą wierzbę tam żarty skończyły się już bardzo dawno temu. Sinhardin wciąż nie podjął walki o swoje z ulatniające się życie, a Khaleesi zaczyna sama mieć głębokie wątpliwości rozdzierające jej jaźń praktycznie na wpół. Jedynie Cis wydaje się zaabsorbowana atkaiem na posłanniczkę Wilka, oraz obroną swojego świeżopoznanego kompana. Czy taka postawa samotniczki utrzyma się do końca starcia? A może Wyznawczyni uda się skłonić brązową do opuszczenia przeklętego miejsca bez zbędnego rozlewu krwi?

Po braku odzewu ze strony brata rozczarowana Sentrosi opuszcza grzybią czaszę w milczeniu.Co się działo w wątkach pobocznych?

Veasine, Naudir, Balor, Cis, Lecter, Burzowa Chmura, Evrett, Chemukh i Muuaji polują na misia.
Cienie polują na bizona.
Muuaji, Burzowa oraz Wilk prowadzą ze sobą burzliwą konwersację.
Gryir, Quetro, Ethnenn oraz Evrett polują na dzika.
Zięba, Fehu i Ethnenn rozmawiają pośród martwych drzew.
Uranos szuka żony z Thaisis i Balorem.
Krah i Ethnenn rozmawiają na przełęczy.
A na równinie spotkali się Quetro z Eth.
Naudir rozmawia z Krahem.
Jednocześnie Krwawe Zorze dyskutują w grocie.
Mael wącha kwiatki z Walpurgą.
A Krah wyje do księżyca z Surą.


Nowinki
Na forum zaszło mnóstwo zmian!

Dodano:

Mieszanki
SPIS|TWORZENIE
Nowe questy (oznaczone zielonym kolorem)
SPIS|ZGŁASZANIE
Specjalizacje
SPIS|ODBIÓR
Tytuły
SPIS|ODBIÓR
Dodatkowo ogłaszamy na Dysharmonii kolejną czystkę kont bez zapisu! ! Konta utworzone do końca września 2016, które nie posiadają dodanej na forum i zaakceptowanej karty postaci zostaną usunięte 10 grudnia 2016 roku.
Pamiętajcie, że Secret Santa trwa!
Mamy też dwóch nowych Mistrzów Gry: Evretta oraz mnie!
To byłoby na tyle! Do następnego tygodnia!

Tygodniowe Podsumowania XIX

#13
TYGODNIOWE PODSUMOWANIE XIX
Nudzi się tylko ten, kto ma na to czas

ObrazekCo się działo w fabule

Na podmokłej równinie sprawy wydają się powoli uspokojać. Sharan, początkowo zszkowana przybyciem dwóch nowych wyrostków postanawia podjąć się wyzwania i przygarnąć pod swoje skrzydłą Uranosa oraz Nairnę. Razem z Malakaiem mają wyruszyć w drogę powrotną na terenu Przebłysku. Od tego momentu dalszy los wyrostków będzie już zależał wyłącznie od Lotara. Czy basior zdecyduje się przyjąć szczeniaki do swojej rodziny? Jak na te wieści zareaguje reszta watahy rozproszona po ziemiach Konkordii? Po wyjściu Uzdrowicielki z młodą waderkę na polanie zjawia się Muuaji. Wygląda na to, że jeszcze nie zauważył wciąż stojących tam Ducha, oraz czekoladowego. Czy uda im się wymknąć z równiny bez spostrzeżenia, a może dojdzie do konfrontacji?

Złocisty las był dotychczas jednym z najspokojniejszym miejsc w Konkordii. Po skończonej walce treningowej Ethenn, mimo przekonywania Lotara postanawia opuścić nowopoznanego wilka i ruszyć w dalszą drogę. Przywódca Przebłysku znów więc pozostał sam, ale wygląda na to, że nie na długo. Zapewne już wkrótce czeka go niespodzianka w postaci przybywających byłych opiekunków, a razem z nimi zgrai obcych szczeniaków. Czy całe zajście będzie miało dobre zakończenie, zależy wyłącznie od niego.

Sprawy w potoku górskim wciąż nie wyglądają najlepiej. Banda zaabsorbowana polowaniem zdaje się jeszcze nie do końca rozumieć wagi zajść mających miejsce tuż obok nich. Bez przywódcy, ani potencjalnych liderów Iskry mogą szybko na powrót rozpierzchnąć się w niekontrolowaną zgraję dzikusów. Czy ich unikatowe dziedzictwo przetrwa zaistniały kryzys? Być może tak, jeśli tylko uda znaleźć się odpowiedniego wilka, który będzie w stanie utrzymać płonący w jego braciach i sisotrach ogień. Każdy głupi bowiem wie, że jedna iskra ognia nie czyni.

W ciemnym borze Elyria musi zmierzyć się nie tylko z ostatnimi przeżyciami, ale też nowopoznanym Quetro. Póki co samiec wydaje się nastawiony do niej pozytywnie, ale strachliwa wadera ma całkowite prawo nie ufać w obecnej sytuacji nikomu, nawet sobie samej. Co postanowi dalej szara? Zdecyduje się ruszyć na odsiecz przyjacielowi, a może znów spróbuje zapomnieć i zacząć szukać innego celu w życiu?

Spokojne pole lawendy opuszcza Fehu w nadziei na znalezienie nowych rekrutów do powstającej watahy. Z młodym basiorem pozostaje więc tylko jego przyszywana ciotka - Deszczowa. Jesień tymczasem głowi się nad swoją rolą w tej posklejanej grupce i coraz częściej bierze pod uwagę odejście od swojego podopiecznego. Samica zdaje sobie sprawę iż nie będzie mogła go wiecznie ochraniać, a na dodatek sama też pragnie zadbać o własną przyszłość.

Wysepkę na jeziorze wraz z innymi Cieniami, opuszcza również Naerys.

Seula opuszcza rozlewisko, pozostawiając Gryira samego nad jeziorkiem.

Do gęstwiny przybywa Fehu. Spotyka tam dwójkę zagubionych szczeniaków, które wydają się potrzebować jej pomocy. Nie byłby to pierwszy raz kiedy Fehu decyduje się wspomóc wilka w potrzebie, a na dodatek Valka i Honor mogą stać się idealnym materiałem na przyszłych członków Krwawych Zórz.

Martwe drzewa goszczą pośród swych spróchniałych pni Szkarłatnooką, oraz Testament. Wadera wydaje się żywo zainteresowana basiorem, natomiast ten z kolei nie traktuje jej opowieści o ojcu zbyt poważnie. Basior nie zna jeszcze całej prawdy o Wilku, oraz genezie istnienia białej, a co za tym idzie nie zdaje sobie sprawy z zagrożenia jakim jest córka czerwonego boga.

Rozłożysta wierzbawciąż broczy krwią. Pytanie tylko czyją właściwie? Khaleesi brnie dalej w podjętą wcześniej decyzję. Nie zamierza się wycofać z walki o ofairę, jednak sytuacja nie wygląda najlepiej.

Na ścieżce kapeluszników pozostał jedynie Evrett próbując stworzyć mieszankę.

Wrzosowisko gości dwa, nowe wilki. Chemukh i River, chociaż bardzo różnią się pochodzeniem i historią próbują znaleźć współtowarzyszy na obcych ziemiach.

W grzybiej czaszy spotykają się Balor i Lilith. Basior decyduje się zaopiekować młodą waderkę i razem ruszają do zarośli paproci. Na miejscu znajduje się również Amnestia.Co się działo w wątkach pobocznych?

Cis opuszcza Surę i Ziębę.
Totino dalej poluje na kozicę.
Cienie dalej polują na bizona.
Sura i Maelvius kontynuują sparing.
Deszczowa Jesień poluje na jelenio po utworzeniu mieszanki.
Balor walczy z Fehu.
Gryi, Quetro, Ethenn i Evrett zakończyli polowanie na dzika.
Sharan spotkała się z Blackomoorem.
Evrett zbiera zioła na wydmach.
Ethenn podróżuje z Krahem.
Gryi i Ethenn spotkali się na leśnym urwisku.
Thaisis, Ethenn, Venevri i Muaij spotkali się na rozlewisku.
Randka w ciemno trwa.
Lokatt, Muaji, Balor rozmawiają w kryjówce świetlików.
Keiran, River i Ethenn są nad lazurowym jeziorem.
Zięba opuszcza Ethenn i Fehu przy martwych drzewach.
Ethenn i Maelvius są na piaszczystej plaży.
Muaji z Maelviusem są na gwieździstej polanie.
Zorze kontyunują rozmowę w grocie.
Naudir opuszcza Kraha.
Krah rozmawia z Surą.
Walpurga wącha kwiatki z Maelviusem.
Fehu jest w ciemnym borze.
River upolował sarnę.
Nowinki
Witamy Robba, Azazella, River, Aperitif, Lilith, Testament, Amnestię, Wolnomyśliciela, Valkę i Honor!

Obrazek Tygodnia

Obrazek

Kochaj mnie nieprzytomnie!
Autorstwa Evretta!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron