2 - Vis pacem, para bellum (zakończony)

#1
Oni pragnęli krwi. Z krwi byli zrodzeni i krwią obleczeni, ich przeklęte, plugawe kły ociekały posoką toczącą się z ran niewinnych. Żyli krwią, z niej się narodzili, w niej pragnęli żyć... Niechaj więc umierają w krwi. Nie będzie pokoju, o nie, wykorzystali albowiem swoją szansę. Zmarnowali ją, nawet nie wiedząc o konsekwencjach swojego zakłamania i uporu. Cóż mu po takich przygarniętych, głupich sierotach?

Odbyte wcześniej spotkanie z Wilkiem utwierdziło Jelenia w przekonaniu, że nie należy tolerować czworonogów, którzy nieproszeni przekroczyli granice stworzonej przez niego krainy. Biorąc bowiem pod uwagę ich aroganckie, roszczeniowe zachowanie, istniało duże prawdopodobieństwo, że mu się przeciwstawią i rozpoczną podbój Konkordii, pozostawiając za sobą szeroką strugę krwi. Biały, nie chcąc marnować swego cennego czasu, jak to uczynił wcześniej podczas karykatury rozmowy odbytej z wilkami należącymi do Iskier, postanowił podejść do intruzów w inny sposób. Ponownie zszedł na ziemię, by wśród podmuchów ciepłego wiatru zwiastujących przybycie wiosny, stworzyć na swoje podobieństwo dwóch rosłych, silnych, dobrze zbudowanych rogaczy, mających od teraz pełnić funkcję jego armii. Synowie Boży, w których serca i umysły tchnął cząstkę boskości, ruszyli tylko w sobie znanych kierunkach, wiedzeni wolą stworzyciela.

Niech giną.

2 - Vis pacem, para bellum

#2
Drapieżniki okazały się silniejszą i o wiele bardziej zgraną zgrają niż Jeleń przypuszczał. Wilki wspólnymi siłami powaliły obydwu wysłanników Białego samemu odnosząc tylko niewielkie straty. Rogacz jednak nie przypuszczał, iż jego domniemani wrogowie postanowią uleczyć jednego z jego wysłanników i odesłać mu go z powrotem. Czy wszystkie wilki rzeczywiście były takie same i nia zasługiwały na życie w Konkordii? Przyszedł najwyższy czas na zrewidowanie poglądów boskiego.

Event "Vis Pacem, Para Bellum" został zakończony.

Za udział w evencie, walkę z wysłannikami Jelenia po 45 punktów doświadczenia otrzymują:
Evrett, Neresha, Lotar, Sharan, Malakai, Rhiamon, Lokatt, Keiran, Drake, Konwaliowy Sen, Naerys, Vune i Kune, Thaisis, Zapomniama Melodia, Izuki, Wrzosowy Poranek
Za udział w evencie, obecność po 20 punktów doświadczenia otrzymują:
Vermin, Gwiezdna Burza, Echo Przeznaczenia, Ven'nevri
Za uleczenie wysłannika jelenia po 10 punktów doświadczenia otrzymują:
Lokatt, Ven'nevri, Keiran, Konwaliowy Sen, Naerys, Thaisis, Izuki, Vune i Kune, Zapomniama Melodia
Za odkrycie specjalnej umiejętności dla stada po 10 punktów doświadczenia otrzymują:
Keiran, Wrzosowy Poranek, Orion

Po punkty doświadczenia każda postać musi zgłosić się w tym temacie.

2 - Vis pacem, para bellum (zakończony)

#5
Odbieram
Always keep your foes confused. If they are never certain who you are or what you want, they cannot know what you are like to do next. Sometimes the best way to baffle them is to make moves that have no purpose, or even seem to work against you.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron