1 - Równowaga mocy (zakończony)

#1
Wraz z powstaniem w krainie pierwszej watahy, która osiedliła się w górach, bogowie postanowili ukazać się oczom śmiertelników. Pierwszy, twórca krainy, przybrawszy postać nadnaturalnie wielkiego rogacza, o futrze białym niczym śnieg i soczewkach w kolorze krwistej czerwieni, zaproponował stadu brak utrudniania im życia, zaakceptowanie ich, w zamian za zaprzestanie zabijania zwierząt i spożywania mięsa, co miałby im wynagrodzić poprzez tworzenie specjalnych owoców, zawierających wszystkie niezbędne do przetrwania składniki odżywcze (zastąpiłyby zwierzynę). Co więcej, Iskry musiałyby pełnić rolę osobistej armii Jelenia, której zadaniem byłaby ochrona krainy przed nieprzyjaznymi siłami.
Drugi, ogromny, niezwykle masywny psowaty, którego oczęta połyskiwały bladym błękitem, obiecał ofiarować członkom Bandy to, czego każdy z osobna najbardziej pragnie, ale w zamian za sianie chaosu w Konkordii na jego zawołanie.

Podsumowanie eventów

#2
Z racji, iż Iskry od początku chciały pozostać neutralne, odrzuciły obie propozycje, co rozwścieczyło bóstwa. Jeleń próbował teleportować stado na drugi kraniec świata, jednak dzięki reakcji Sury, na moment stracił koncentrację i ze względu na fakt, że nie zszedł na ziemię osobiście, a jedynie stworzył swój hologram, został przepędzony przez Wilka. Czerwony, dostrzegając w Płomieniu cząstkę boskości, postanowił zdecydowanie ją osłabić, odbierając drugiej jaźni w jego czaszce połowę mocy, a po usłyszeniu odmowy, będąc niezwykle urażony, rzucił na Surę i Maelviusa klątwę-chorobę, której nie da się wyleczyć znanymi Revirell ziołami oraz mieszankami...

Event "Równowaga Mocy" został zakończony.
Płomień, Maelvius, Revirell, Sura, Sylvan otrzymują po 50 punktów doświadczenia, po które muszą zgłosić się w tym temacie.
Wszyscy odebrali nagrodę.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron