Mini Eventy

#1
Co najmniej raz w miesiącu wilki mają okazję wziąć udział w Mini Evencie, który zwyczajowo trwa od piątku do niedzieli. Jest to dodatkowa szansa na zdobycie punktów doświadczenia, ziół, niecodziennych roślin, itp.
Mini Eventy będą pojawiać się w tym temacie na bieżąco. W opisie każdego pojawią się zasady, które należy spełnić, by otrzymać nagrodę.

Mini Eventy

#2

Pożegnanie Zimy (24-26.03)

Wszystkie wilki, które w dniach 24-26.03 zbiorą zioła, zgłoszą się po ich odbiór w Zbieranie ziół i zamieszczą w poście dopisek „Pożegnanie Zimy” otrzymają +2 sztuki do każdego rodzaju.

Zasady:
- każdego dnia trwania mini eventu zebrane zioła można zgłosić tylko raz,
- zioła muszą pochodzić z tej samej lokacji.
Wektor pochodzi ze strony freepik.

Mini Eventy

#3
Podsumowanie Mini Eventu - Pożegnanie Zimy


W sumie zebrano 50 dodatkowych sztuk ziół.

Najbardziej aktywny okazał się Evrett, który wziął udział w mini evencie każdego dnia jego trwania i w sumie zebrał 22 dodatkowych sztuk ziół. Wynik ten stanowi 44% całości!

Mini Eventy

#4

Prezent od Zajączka (14-16.04)

Każdy wilk, który w dniach 14-16.04 zapoluje na zająca i zgłosi się po odbiór doświadczenia w Ocena zadań (w "Nazwa zadania" wpisując "Prezent od Zajączka") otrzyma za niego 25 PD (czyli o 10 więcej).

Zasady:
- można to zrobić tylko raz,
- udział w zabawie nie wpływa na zadanie „Coś na ząb”, a co za tym idzie - nie przyspieszy, ani nie opóźni następnego polowania wilka.

Wektor pochodzi ze strony freepik.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron