Czy system postarzania postaci powinien zostać zmieniony?

Tak - postaci powinny być postarzane regularnie o określoną ilość tygodni/miesięcy/lat
Liczba głosów: 4 (40%)
Nie - powinno to być wyłącznie decyzją gracza, tak jak jest teraz
Liczba głosów: 6 (60%)
Liczba głosów: 10

Ankieta 1 - Postarzanie postaci na forum

W związku z niedawną recenzją naszego forum, jaka pojawiła się na portalu Vision Lighthouse zdecydowaliśmy się poddać ogólnemu głosowaniu temat postarzania postaci na naszym forum. Prosimy o wypowiadanie się w ankiecie i ewentualnym dodawaniu własnych propozycji, przemyśleń, zdania w komentarzach.
Jeśli oddacie głos - dajcie znać pod tym tematem.
Można głosować tylko jednym kontem - obowiązuje 1 głos na osobę, nie 1 głos na postać.

Mój głos za niepostarzaniem. Co prawda jest to dziwne, ale ma swoje plusy, jak na przykład to, że można zacząć grać szczenięciem i nie trzeba czekać realnych dwóch lat, zanim osiągnie dorosłość. Zresztą, zwykle tak to na forach bywało, że każdy postarzał, jak chciał.

Jestem za postarzaniem. Dla mnie sytuacja, gdzie dwa wilki z tego samego miotu nagle mają między sobą różnicę wieku kilku miesięcy lub nawet więcej jest bardzo dziwna... A jak komuś bardzo zależy to można wprowadzić coś w stylu zamrożenia wieku.

To be blind is not miserable; not to be able to bear blindness, that is miserable.
~*~*~
Zioła: Krwawnik x2, lulek czarny x4

Drake pisze:Jestem na nie. Co jeżeli np: ktoś zwleka z odpisem? Sytuacja trwająca wtedy minutę staje się kilku dniową.

O, to właśnie. Czasem jakiś wątek, który realnie trwałby kilka godzin, ciągnie się długimi tygodniami, także nie ma co przyrównywać czasu w grze do czasu realnego, bo to i tak nie byłoby logiczne.