Strona 1 z 5

Ogłoszenia od administracji

: wtorek 15 wrz 2015, 09:59
autor: Administrator
Ogłoszenia od administracji forum dysharmonia.pl.

Ogłoszenia od administracji

: niedziela 04 paź 2015, 17:36
autor: Administrator
Zostało dodane nowe pole w poście Administratora, który znajduje się pod każdą zaakceptowaną KP. Przedstawia posiadane przez postać umiejętności. W tytule rubryki (w wyrazie "umiejętności") został zamieszczony odnośnik do tematu zawierającego opisy działania mocy. Całość prezentuje się następująco:

Posiadane umiejętności: Nazwa umiejętności (Drzewko, z którego umiejętność pochodzi, np. Atak)

Ogłoszenia od administracji

: poniedziałek 05 paź 2015, 17:01
autor: Administrator
Zostały zmienione zasady dot. otrzymywanej ilości ziół. Więcej informacji na ten temat znajduje się w temacie Zbieranie ziół, który jest przeznaczony do zgłaszania prób zbierania roślin.

Ogłoszenia od administracji

: wtorek 06 paź 2015, 09:42
autor: Administrator
Szanowni użytkownicy,

Obecnie trwają prace konserwacyjne na forum, w związku z czym możliwe jest błędne działanie niektórych jego elementów. Postaramy się zakończyć te prace tak szybko, jak się da. W tej chwili nie ma możliwości logowania z panelu na górze strony, ale bez zarzutów działa menu logowania na dole forum.
Osoby chcące się zarejestrować również mogą chwilowo mieć pewne problemy z rejestracją.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, zobowiązujemy się zakończyć prace konserwacyjne w ciągu kilku następnych godzin.

Ogłoszenia od administracji

: wtorek 06 paź 2015, 12:51
autor: Administrator
Prace konserwacyjne są na chwilę obecną zakończone. Jeśli napotkacie jakieś problemy związane z działaniem strony - prosimy o kontakt w odpowiednim dziale lub na adres kontakt@dysharmonia.pl
Dziękujemy za cierpliwość.

Ogłoszenia od administracji

: sobota 17 paź 2015, 10:32
autor: Administrator
Zapraszamy do dołączenia do nowo-utworzonej grupy dla graczy i sympatyków naszego forum na dA!
http://dysharmonia-rpg.deviantart.com

Zapraszamy też do polubienia naszego fanpage na FB :)
https://www.facebook.com/dysharmoniarpg

Ogłoszenia od administracji

: sobota 07 lis 2015, 19:50
autor: Administrator
W dziale "Świat Gry" w "Zadaniach" powstało nowe subforum - "Stan Postaci". Znajdą się w nim między innymi tematy wiążące się z informowaniem o wszelkich zmianach w ilości punktów życia, jakimi dysponują nasze postacie.

Ogłoszenia od administracji

: czwartek 04 lut 2016, 18:00
autor: Administrator
W "Kompendium Wiedzy" pojawił się nowy temat - "Wilcze futra i Barwniki - czyli wszystko o kolorach na forum" który ma na celu rozjaśnienie kilku zagadnień związanych z kreacją postaci i kwestią dopuszczalnych barw jakie można stosować fabularnie na forum.

Ogłoszenia od administracji

: piątek 05 lut 2016, 08:37
autor: Administrator
Zachęcamy do zadawania pytań administracji - dotyczących zarówno świata gry jak i tworzenia postaci, mechaniki, samego forum i tym podobnych - w dziale "Pytania". Z pojawiających się pytań i wątpliwości będziemy systematycznie tworzyć i uzupełniać bazę FAQ która planowo niedługo znajdzie się na forum.

Ogłoszenia od administracji

: niedziela 14 lut 2016, 12:29
autor: Administrator

Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Wam nowy styl forum, stworzony z myślą o przejrzystości i łatwej funkcjonalności forum. Minimalizm był dla nas priorytetem. Styl jest cały czas w trakcie obróbki - brakuje parę elementów, które chcemy jeszcze wprowadzić, takie jak: ikonki przy forach i tematach, główny banner forum i inne małe szczegóły. Z tego faktu, udostępniamy styl już teraz, żebyście mogli podzielić się z nami opiniami na jego temat, zanim uznamy go za zakończony. Zachęcamy do komentowania w temacie Pomysły, propozycje.


W drodze jest także nowy system uniku. Aktualna mechanika nie nagradza za dodawanie punktów zręczności na niskich poziomach i jest dość skomplikowania do przeliczania. System, nad którym pracujemy, będzie równie prosty co atak i będzie bardziej przychylny również dla niskich wartości atrybutu.


W ciągu następnych tygodni będziemy również pracowali nad mechaniką WOJNY. Poniżej przedstawiliśmy parę cech tego systemu:
- Alfy i dowódcy oddziałów mogą wydawać ROZKAZY, które będą zależały od puli statystyk danego oddziału
- O zwycięstwie będą decydowały dwa czynniki - obniżenie puli życia przeciwnika lub MORALI do pewnej wartości
- Wojna będzie dzieliła się na tury, trwające 24 godziny czasu rzeczywistego
- System będzie wspierał nawet masowe bitwy, nie przedłużając ich na bardzo długi okres


Cały czas trwają pracę nad botem, który zautomatyzuje system rzutu kości, a także będzie brał pod uwagę używane umiejętności.