Pytania dot. fabuły

Jak w nazwie tematu. Zadajemy pytania związane z fabułą forum, na które każdy może odpowiedzieć według swojego punktu widzenia.

Czy Revirell i Orion staną się pełnoprawną, szczęśliwą parą, czy partnerstwo z przymusu przyniesie więcej kłopotów niż korzyści?
(hihi)

Pytania dot. fabuły

Haha, a kto zechciałby takiego gbura? Konieczne jest wpierw zainteresowanie Lotara jakąś waderą, a żeby to się stało postać potencjalnej partnerki musiałaby być niebanalna. Chociaż myślę, że jakby Lotar się w kimś zakochał to byłaby to właśnie miłość na całe życie.

Czy pomiędzy Vune, Kune, Thaisis i Melodią, Naerys nawiąże się jakaś większa sprzeczka, a może nawet potyczka?

Pytania dot. fabuły

Myślę, że jest to możliwe, w zależności od poczynań postaci. W końcu każdy ma inną historią, inaczej reaguje na różne słowa. Jeden niewłaściwy ruch i może dojść albo do walki, albo do blizszego zaznajomienia się. :D

Czy Płomień w końcu odnajdzie sposób, by pozbyć się z siebie Surkha, albo chociaż żyć z nim w harmonii?

Pytania dot. fabuły

Pomimo faktu, że Shevayal chciałby się go pozbyć, co bardzo dotyka Surkh'a,
Ukryta treść: pokaż
(Ze względu na swoją pychę nie okazuje tego w sposób typowy dla dotkniętych person, tzn. poprzez smutek i płacz, jednak każda negatywna wypowiedź lub myśl sługi na długo zapisuje się w pamięci bożka. Odbiera to w ten sposób, ponieważ nie dostrzega w swoim poczynaniu niczego złego, żadnej szkody dla Mieszańca - przecież niegdyś uratował go przed śmiercią z wyziębienia, a potem nakazał opuścić krainę, która w najbliższej przyszłości miała zostać zmieciona z powierzchni ziemi. Jak wiadomo, Shevayal miał w poprzednim domu poukładane życie, rodzinę, należał do watahy i gdyby wiedział, że tereny będące pod opieką prastarego jesionu niedługo umrą, zabrałby wszystkich bliskich ze sobą, a tak musiał ich zostawić bez wyjaśnienia, prawdopodobnie na pewną śmierć.)
nie sądzę, że po niedawnych zawirowaniach z Jeleniem i Wilkiem wciąż istniałaby możliwość rozdzielenia ich. Przecież Krwistemu została odebrana połowa mocy, co jednak ma swoje plusy - teraz nie jest w stanie całkowicie przejąć władzy nad ciałem Rudego, przez co będzie musiał nauczyć się współistnieć ze swoim gospodarzem. Nie wiem, czy mogliby żyć w całkowitej harmonii, gdyż mają zupełnie inne charaktery i cele. Aktualnie Surkh jest niezwykle obrażony i wściekły, ale jak się uspokoi, na pewno będą w stanie się jakoś porozumieć.

Myślicie, że Maelvius kiedyś postanowi przejąć władzę w stadzie (przed dołączeniem do Iskier chciał założyć własną watahę, ale zdał sobie sprawę, że nie jest teraz w najlepszej kondycji, by móc przewodzić innymi, a zostanie członkiem Bandy dawała mu możliwość odzyskania sił w bezpiecznym gronie)?

Pytania dot. fabuły

A czemu nie? Może akurat jak zagada to MG albo kogoś kto przywdziewa maskę MG to się jakoś sytuacja wyraźniej zarysuje :P Niezależnie od tego czy tak się wydarzy po drodze czy nie - ja wierzę, że tak.

Czy Naerys kiedykolwiek zostanie przez kogoś uświadomiona że jest owocem kazirodczego związku i zrozumie przestępstwo swojej rodziny? (albo je pokocha, nie wiem xD)