Samotnicy

#1

Samotnicy
Wolni Strzelcy, Niezrzeszeni

Zajmowane tereny
Brak - Samotnicy nie posiadają oficjalnie zajmowanych ziem, przemieszczając się w obrębie krainy z miejsca na miejsce.
Cel
Podstawowym celem Samotników jest przeżycie, a wszelkie dodatkowe ich aspiracje zależą już od woli i chęci danego osobnika. Jednym lepiej jest pozostawać niezależnymi od watach do końca swych dni, dla innych przynależność do tego ugrupowania jest zaledwie stanem przejściowym, albowiem lepiej czują się w zorganizowanej grupie.

Geneza powstania


Samotnicy nie mają określonego początku ani końca jako ugrupowanie - od zarania dziejów część osobników wilczego gatunku wybierała życie na własną łapę za sprawą wielu przeróżnych powodów. Często był to wynik rozpadu ich własnej grupy, albo wygrania, czy też zwyczajnego opuszczenia stada. Niektóre na tyle ceniły niezależność, że tkwiły w niej od pokoleń. Na ziemiach Konkordii, gdzie nie istniały żadne wilcze ugrupowania i dopóki nie utworzyły się pierwsze watahy byli pierwszą bracią, choć powiązania między niektórymi jej członkami mogły być nawet znikome, albo też mogło ich nie być wcale. Samotnik jest pierwszym szczeblem życia wilczej braci na tych ziemiach, o ile wilk nie posiada tego rzadkiego szczęścia narodzin w już istniejącej watasze.Opis watahy


Trudno jednoznacznie i krótko scharakteryzować samotników. Nie stanowią zorganizowanego ugrupowania, nie posiadają żadnej wewnętrznej hierarchii ani jasno określonych wspólnych celów, do których mogliby dążyć jako grupa. Każdy z osobników będących wolnym strzelcem posiada inne cechy zarówno fizyczne, jak i charakteru, nie są też ujednoliceni pod względem wieku, chociaż bardzo trudno o napotkanie samotnika będącego świeżo urodzonym oseskiem. Każde z nich posiada własne cele i marzenia, mocne strony i słabości, a także odmienny system wartości i światopogląd. Bardzo trudno jest ocenić tą grupę poprzez pryzmat jednego napotkanego osobnika.


Umiejętność Specjalna

Stały bonus +10 PŻ do puli punktów życia (nie jest wymagane uwzględnianie tego w profilu).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron