Rysowańsko

Ponieważ od dłuższego czasu mam zastój rysunkowo - twórczy pomyślałam, że ciekawą sprawą będzie szkicowanie postaci tych, którzy byliby takim rysunkiem, czy fanarcikiem, zainteresowani. Szkicować będę ołówkiem, mogę to potem ewentualnie podkolorować lub podcieniować w photoshopie. Byłyby to takie szybkie szkice "rozgrzewkowe" ale trochu detalu by było. Podobne sprawy robiłam już ze smokami: http://imilewska.tumblr.com/image/127299132370

Jak zwykle - w ramach "zgłoszenia" proszę albo o ref albo o opis postaci, albo to i to jak ktoś ma c:
Always keep your foes confused. If they are never certain who you are or what you want, they cannot know what you are like to do next. Sometimes the best way to baffle them is to make moves that have no purpose, or even seem to work against you.

Rysowańsko

Muuaji - jak na avku widać, szary, jasne oczy. Malunki kompletnie dowolne. No i powplatane gdzieniegdzie piórka. :)

"Sza­leństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bar­dziej sza­lone, tym bar­dziej lo­giczne, tym bar­dziej wy­rafi­nowa­ne, tym bar­dziej wy­mow­ne, tym bar­dziej olśniewające. " ~George Bernard Shaw

Rysowańsko

A ja poprosiłabym o Evretta. :D Co do wyglądu - tak jak tutaj. Poza tym na jego lewym udzie znajduje się klika blizn, które w większości zakrywa gęsta, miejscami nieco dłuższa sierść, zazwyczaj też widuje się go ze sporą ilością ziół wplątaną w futro na karku.
“If you don’t know exactly where you’re going, how will you know when you get there?”
~Steve Maraboli

Rysowańsko

Oj, trudno się zdecydować. Ale, może Maela poproszę :3
Szczupły i kościsty, czarny z białym podbrzuszem, piersią i spodem pyska. Granatowe, nieco przymglone ślepia. Rozległe blizny na karku i prawej łopatce.