Pracownia Kosa

Wowo, witam! <3
Zatem postanowiłam otworzyć pracownię, bo w sumie nie mam co robić w życiu (a raczej mam, tylko nie chcę tego robić), więc czemu by nie przysłużyć się jakoś światu i nie zacząć robić dla niego avatarów, podpisów czy innych dupereli? Ano właśnie. Zatem mogę zrobić avatar, z napisami lub bez, zmienić kolor oczu i ponakładać jakieś filtry, tak jak na moim avku czy co tam sobie życzycie ;w; Mogę zrobić też podpis, tekstowy albo w programie, chociaż z tym drugim może być gorzej, ale hej - chętnie się nauczę, więc śmiało! Grafikę do niego też dałoby się zrobić, taką mam nadzieję przynajmniej. Zdjęć czy obrazków raczej wolałabym nie wyszukiwać, bo po prostu nie potrafię, ale w ostateczności już mogę spróbować czegoś poszukać ;w;
Nie obiecuję wam arcydzieł, ponieważ po prostu się uczę, nie wymagam też jakkolwiek używania tego, co dla was zrobię - ot, to byłoby po prostu moją motywacją do polepszania swoich umiejętności :3c
Kodu w sumie nie mam, bo po co, po prostu napiszcie co byście chcieli, podeślijcie co tam macie i no ;w;
Zapraszam! ♥♥♥

Miałam znów sen, łamiesz mi kości
Wyrywasz włosy, uderzasz głową
a ja kocham być z Tobą
kocham być z Tobą
kocham być z Tobą

voice & theme