Zapewne podobnych avatarni powstanie tu więcej :)
Postanowiłam założyć swoją, ponieważ czasami mam czas i okazję wykonać komuś avatar i chętnie pomagam, jeśli mam taką możliwość.
Co zrobić, żeby dostać av? Napisać, że jest się zainteresowanym, opisać pokrótce postać - kolor sierści, oczu, czy ma jakieś znaki szczególne, czy chcecie portret czy mam zawrzeć większą część wilka w avatarze i tak dalej.
Za zrobienie ava nie chcę nic w zamian, lubię pomagać, o.

Dotychczasowe avy (tak naprawdę z różnych for, zamieszczam to, o czym sobie przypominam, że robiłam) :
klik klik klik klik klik klik klik klik
Always keep your foes confused. If they are never certain who you are or what you want, they cannot know what you are like to do next. Sometimes the best way to baffle them is to make moves that have no purpose, or even seem to work against you.

Av już mam, ale może chciałabyś zrobić dla mnie coś do podpisu? :) Nie śpieszy mi się, sama raczej jeszcze długo się za to nie zabiorę, a może akurat najdzie Cię taka ochota :3

Chciałabym, by obrazek do podpisu pasował w miarę do mojego avatara, obojętne mi ile wilka by się na nim znalazło. Sen jak pewnie wiesz to po prostu smukła albinoska o długich łapach (nie przesadnie), długość sierści dobrze widać na avie ;)

To be blind is not miserable; not to be able to bear blindness, that is miserable.
~*~*~
Zioła: Krwawnik x2, lulek czarny x4

Z miłą chęcią zrobię sygnaturkę :) Postaram się coś przez przyszły tydzień machnąć.
Always keep your foes confused. If they are never certain who you are or what you want, they cannot know what you are like to do next. Sometimes the best way to baffle them is to make moves that have no purpose, or even seem to work against you.

Miało być w tydzień, ale wsiąkłam ^^' Zrobiłam coś takiego:
cium

Ten tego... no więc zgłaszam nieśmiało swoją prośbę o awatara. Poszukiwałem na własną rękę, ale nic pasującego nie wyszukałem. Potrzebuję jakiegoś Avka z brązowym wilkiem, jeśli to nie problem to w ruchu. Oczy koloru niebieskiego. Samiec, bez znaków szczególnych. Mam nadzieję że moja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie. Z góry dziękuje za wsparcie

Bardzo się cieszę, że grafika się podoba :)

Ma ktoś może ochotę poszukać mi czegoś na avek? :)
I learned to roll and tumble with the punches,
glory in my stripes and spots
walk by invisible and never make a sound
If I leave my grin behind, remind me
that we're all mad here
and it's okay.