Sallin La Vasane (zbanowany)

#1
Imię postaci
Sallin z rodu La Vasane

Wiek
3 lata
Wygląd

Sallin to piękny, młody samiec, o czarnym niczym krucze pióra futrze i fioletowych niczym amarant oczy. Łagodna uroda, delikatność w każdym calu i każdym ruchu, jaki wykonuje. Gdy chodzi, wydaje się, jakby grawitacja była dla niego łaskawsza, jakby unosił się nad trawą, a jego łapy niosły go między chmurami. Drobny, widać że jego ciało jest słabe, ale nie kruche. Gdzie-nie-gdzie jego sierść staje się nieco dłuższa, co tylko dodaje mu jeszcze trochę uroku... chociaż i tak posiada go ogromne ilości.

Charakter

Jedni powiedzą, że Panicz La Vasane jest słabym, zniewieściałym wilczkiem... inni dostrzegą w nim szlachetność i piękno, nie tylko zewnętrzne. Sallin, z racji tego, że nie mówi, jest cichym i spokojnym samcem. Uroda idzie w parze z jego delikatnością - a przynajmniej tak mówią ci, których oczarował swoją czułością. Nikt nie zdaje sobie sprawy z tego, jak przebiegła z niego bestia... nie jest zły - nie krzywdzi innych, nawet nie oszukuje. Ale zawsze robi wszystko z myślą przede wszystkim o sobie. Warto wspomnieć, że na szyi nosi jedwabną chustę z wyszywanymi złotem literami, układającymi się w jego imię: Sallin La Vasane.

Historia

Samiec nie ma pojęcia, skąd pochodzi i kim tak naprawdę jest. Gdy był jeszcze małym, ślepym dzieciątkiem, odnalazł go zawiniętego w jedwabną chustę Ji'dair al Hazan, zamożny kupiec z Al Zair - pod bramami miasta, w którym żył. Na chuście znajdowało się się Sallin - tak też dał na imię samcowi. Młody wychowywany był w domu kupca z pustyni, jednak nie jako jego syn... a jako niewolnik. Ale nie narzekał, nie skarżył się na swój los - życie niewolników w Al Zair od dawna było na wysokim standardzie, wielu wręcz zabijało się o to, by zostać służącym bogatego, wpływowego wilka. Sallin miał tyle szczęścia, że przez takiego został przygarnięty.
I tak żyli razem, póki Sallin nie podrósł trochę. Gdy czarny wilczek miał już rok, jego właściciel poznał pewną samicę - Ilizanth La Vasane, piękną, bogatą wilczycę ze znanego, cenionego rodu. Ilizanth nie tylko zakochała się z Ji'dairze, ale i w jego małym, pięknym służącym, jakim był Sallin - uwielbiała jego czarujące, fiołkowe oczy i głębokie, czarne futro.
Do tej pory myśleli, że Sallin jest po prostu grzecznym, cichym samcem, który nie chce się odzywać nieproszonym. Dopiero przyszła żona jego właściciela odkryła, że Sallin nie mówi... bo nie umie. Nie może. Nie mówi...
Po ślubie Ji'daira al Hazana z Ilizanth La Vasane, Sallin oficjalnie został ich synem - przyjął nazwisko swej przybranej matki i tak się prezentował, jako dumny członek potężnego szlacheckiego rodu, syn bogatego i wpływowego kupca, oraz potężnej czarodziejki. Wtedy też jego przybrana matka odkryła, czemu Sallin jest taki wyjątkowy... to nie tylko kwestia jego urody i charakteru - poznała w nim źródło mocy magicznej. Trochę z nim ćwiczyła, co było dość trudne, zważywszy na to, że Sallin jest niemową. Ale nie sprawiało to aż tyle problemów... czarny wilczek po prostu ma talent. Ogromny.
Gdy dorósł całkiem, mieszkał z rodzicami jeszcze jakiś czas, ucząc się magii i harmonii. Dopiero niedawno opuścił rodzinne strony i wybrał się na przeprawę po świecie.


Kariera
Samotny wilk -> pragnie jednak być kimś, kto prowadzi tłumy, pod pretekstem wspierania ich i swej nieograniczonej miłości.

Rodzina

- ojciec - Ji'dair al Hazan
- matka - Ilizanth La Vasane
- rodzeństwo - brak
- dziadkowie - strasznie ich dużo...

Ekwipunek
Nic nie posiada.

Relacje
Pozytywne
- rodzice
Neutralne
- każdy
Negatywne
- nikt...

Początkowe rozdysponowanie statystyk (25 - dorosły, 15 - szczenię):
Atak: 0
Zręczność: 0
Magia: 25

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron