Maverick (nieaktywny)

#1
Maverick


Wiek
5 lat
Wygląd

Maverick jest dużym wilczurem o gęstym futrze koloru ciemnego, wypłowiałego nieco brązu z jasnym, kremowobiałym podbrzuszem, szyją i policzkami. Pod oczami posiada ciemniejsze jakby "półokręgi", które można by u człowieka nazwać odparzeniem od okularów, jednakże w jego przypadku jest to cecha stricte naturalna.
Ma bardzo duże uszy, czarny nos oraz spokojne, inteligentne oczy koloru żółtopomarańczowego.Charakter

W przeciwieństwie do swoich towarzyszy Maverick jest typowym intelektualistą, który dokładnie i z dystansem analizuje każdą sytuację. Zdarza mu się popadać w zamyślenie. Błądzi po odmętach swojego umysłu starając się jak najdokładniej rozgryźć daną sytuację i wysunąć co najmniej kilka dróg wyjścia, obejścia, defensywy oraz ofensywy.
Kroczy przez świat ponuro. Nie uśmiecha się i nie czerpie z niczego radości, także w swoim życiu nie pokochał nikogo. Jego serce jest zlodowaciałą skałą, a z wyrazu pyska można wyczytać jedynie pustkę i oziębłą kalkulację każdego metra kwadratowego po którym stąpa on i jego bracia.
To typowy strateg. Nie wierzy w bogów ani żadne duchowe brednie, polega na prawdziwych, dających się "naukowo potwierdzić" zjawiskach naturalnych, dlatego wszelakie rozmowy Lisseth czy Elodara nazywa objawami obłąkania i psychozy, a napaści tego drugiego jako typową dla umysłowo chorych agresją i potrzebą rozładowania nagromadzonych emocji, czy też energii.
Zanim cokolwiek powie przemyśli to kilka razy. Dokładnie słucha, zbiera i zapamiętuje każdą nabytą informację zarówno i innych wilkach, jak i o otaczającym go świecie Konkordii. O sobie mówi jednak mało.
Rzadko spaceruje sam, jednak gdy jest do tego zmuszony jego ostrożność i zmysły wyostrzają się. Gdy sytuacja robi się "duszna i gęsta" Maverick po prostu znika gdzieś w cieniu i robi taktyczny unik.
Traktuje wszystkich nieco z pogardą oraz odrazą. Uważa się po prostu za znacznie mądrzejszego, a wszyscy wokół w jego oczach są jedynie tępymi marionetkami. Naprawdę trzeba się napracować, aby zyskać w jego oczach.Historia

Urodził się w dość dużej watasze na dalekiej, lodowej północy. Od młodego wyróżniał się wysokim ilorazem inteligencji, a także odstawał od innych szczeniąt. Podczas gdy tamte wesoło harcowały po polanie, ten wolał spędzać czas samotnie nad strumieniem, rozmyślając i kreśląc łapą w piachu rozmaite schematy, a także plany rozmieszczenia wilków podczas polowań czy też walk. Zazwyczaj wobec wszystkich odnosił się z pogardą, nawet wobec rodziców. Ci też nie potrafili dorównać mu w kwestii rozumu.
Będąc dorosłym po prostu opuścił swój dom, gdyż czuł, iż obecność tamtejszych osobników niekorzystnie wpływała na jego rozwój. Podczas długiej wędrówki natrafił na Elodara oraz Lisseth.
Szybko przekonał się, iż inteligencja oraz żelazne obliczenia nie pomogą mu w starciu bezpośrednim, gdy swoją pychą naraził się na atak czarnego basiora. Wadera mu pomogła, a ten wiedział, iż ich potęga fizyczna, a także jego biegłość w strategii i umyśle będą ze sobą dobrze współgrały, toteż wyruszył z nimi i tak dotarł do Konkordii.

Kariera
Samotny wilk > ...Rodzina

Brak.


Ekwipunek
Brak.

Relacje
Pozytywne
Brak

Neutralne
- Elodar - początkowo doszło między nimi do poważnej walki, lecz Maverick wie, iż to z jego winy. Szanuje basiora ze względu na jego siłę, a także dużą wolę dominacji.
- Lisseth - ceniona przez niego jest głównie poprzez pomoc, jakiej mu udzieliła podczas potyczki z Elodarem.
- Coranidev - właściwie to nie zna dobrze tego wilka. Zżył się z nim najmniej i rzadko rozmawiają.

Negatywne
Brak

Początkowe rozdysponowanie statystyk (25 - dorosły, 15 - szczenię):
Atak: 0
Zręczność: 25
Magia: 0

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron