Coranidev (nieaktywny)

#1
Coranidev

Wiek postaci
6 lat
Wygląd

Najpiękniejsza istota jaka może kroczyć po ziemi. Smukła, zgrabna sylwetka podkreśla jego urodę. Umaszczenie futra jest w wielu odcieniach. Podbrzusze oraz łapy są niemalże kremowe z ciemniejszymi przebłyskami, boki ciemniejsze, grzbiet i ogon mają czekoladowy odcień. Poza tym w okolicach pyska i na szyi widoczne są także ciemniejsze, szare smugi. Jego łapy są długie i smukłe, chociaż Coranidev jest przeciętnej, jak na basiora, wielkości. Ani mały, ani duży. Jednakże najbardziej wyróżniającą rzeczą w jego wyglądzie są fioletowe oczy.Charakter

Gdyby ktoś zechciał zajrzeć to jego umysłu zastałby tam kompletny chaos, nienawiść do otaczającego go świata, może nawet i sadyzm. Nie jest miły i tolerancyjny, nie przepada za innymi wilkami i nie zamierza tego ukrywać. Jednakże jest pewna grupa osobowości, którą gnębi i tępi szczególnie mocno: są to inne, lecz nieudane ciemne charaktery. Nie znosi popisów i na siłę robienie z siebie chodzącej złośliwości tylko po to, aby w ten sposób zdobyć uznanie. Z niewiadomych przyczyn nie cierpli takich wilków i nie przepuści żadnej okazji, by je pognębić i poniżyć.
Kieruje się filozofią "Zabijaj albo zostań zabity". Jego pewność siebie całkowicie "wyłączyła" strach powodując, że nie jest w stanie ocenić stopnia zagrożenia, przez co bywa lekkomyślny i nieostrożny. Ba, według niego jedynym niebezpiecznym osobnikiem jest on sam.
Mimo tego staje się całkowicie inny dla wilków, które zdobędą sobie jego szacunek i uznanie. Dla takowych osobistości staje się o wiele milszy, przyjacielski, tolerancyjny, a nawet troskliwy.Historia

Nie jest szczególnie lotna i ciekawa. Wychował się w sporym miocie, ale nigdy nie czuł przywiązania do swoich bliskich. Nie pozwalał się tknąć, nie tolerował zabaw, prób nauczenia go czegokolwiek - Coranidev wszystko chciał robić sam i tak też się stało. Przy pierwszej lepszej okazji, gdy tylko był w stanie, opuścił swoją watahę by samemu wędrować po świecie. Polował, walczył, bronił się, gdy zaszła taka potrzeba, czasami dołączał do jakichś watah, ale w żadnej nie zagrzał miejsca na długo. Gdziekolwiek by nie trafił, był odrzucany lub sam odchodził, nie omieszkając oczywiście wszcząć kilku kłótni między resztą wilków. Gdy jego cel został osiągnięty ze złośliwym błyskiem w oku odchodził w mrok. Pewnego dnia swej wędrówki natrafił na trójkę osobników - szarego basiora Maverick'a, czarnego, pokaźnego samca Elodara oraz nie gorszą od pozostałych srebrzystą Lisseth. Charakterem byli oni zbliżeni do Coranidev'a, dlatego tez postanowił się do nich przyłączyć. Od tej pory podróżuje razem z nimi, poznając wciąż nowe miejsca.Kariera

Samotny wilkRodzina

Brak


Ekwipunek
Brak

Relacje
Pozytywne
- Lisseth - Wydaje się najspokojniejsza z całej ich gromadki, jest dla brązowego basiora przyjazna i nigdy nie okazała mu niechęci. Nie trzeba było wiele, by zapałał do niej szacunkiem, zwłaszcza widząc jak samica wielokrotnie wyprowadziła Elodara z bojowego szału.
- Elodar - Niejeden boi się tego wilka, zresztą nie bez powodu. Coranidev był świadkiem jak basior rzucił się na Maverick'a i niemal go zabił, jednakże mimo tego nie odczuwa przed nim strachu, przerażenia.
- Maverick - Nie zawiązał z nim jakiejś głębszej więzi z tym osobnikiem, ale traktuje go przyjaźnie, jako jednego z nieodłącznych towarzyszy.
Neutralne
-
-
Negatywne
-
-

Początkowe rozdysponowanie statystyk
Atak 0
Zręczność 0
Magia 25

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron