White Fox (nieaktywna)

#1

White Fox
Zjawa Elope; Biała Dama; Królowa Ściętych Głów

Wiek
Dwa lata.
Wygląd

Tak więc nadszedł czas by przelać wygląd tej oto istoty na papier. Zacznijmy od tego co w jej osobie jest najbardziej widoczne, jak i charakterystyczne, czyli od jej oczu. Piękne, niewinne oczęta w kolorze czystego nieba zostały osadzone na jej śnieżnobiałym łbie. Idealnie komponują się ze zgrabnym, długim pyskiem i dość sporej wielkości uszu spowitych białym puchatym futerkiem. Reszta jej budowy nie jest szczególnie wyjątkowa. Dosyć zgrabna, wychudzona wilczyca o ponadprzeciętne długich, elastycznych łapach które dodają dodatkowego charakteru do jej postaci. Należy również wspomnieć o mięśniach wyraźnie pozostawiających ślad w jej wyglądzie, które wraz z kilkoma bliznami, zdobią jej grzbiet jak i ogon sprawiają one, że wydaje się być dobrze doświadczona w walce. Fox pomimo młodego wieku dużo razy wdała się we wszelakie potyczki, przez co jej śnieżnobiałe futro, o średniej długości w niektórych miejscach przybiera szarawy kolor. Całość uzupełnia mały, zgrabny czarny nosek osadzony na czubku jej pyszczka oraz długi puchaty ogon.

Charakter

Fox jest zamkniętą w sobie waderą o dosyć kiepskim poczuciu jakiejkolwiek empatii. Nigdy nie zwracała uwagi na persony które nie mogły przynieść jej korzyści, nigdy nie doświadczyła miłości czy też przyjaźni. Coraz bardziej chowając w sobie urazę do wszystkiego co żyje. Miała w zwyczaju manipulowanie swoim towarzystwem w taki sposób, by nikt nigdy nie odkrył jej prawdziwych zamiarów, stała się mistrzynią wszelakich kłamstw i form wywierania nacisku na psychikę innych. Przez lata obracania się wśród fałszywych person wyrobiła sobie niezwykle odporną psychikę i cięty język. Niestety miesiące a nawet wieki poniewierania i odrzucania pozbawiły ją również większości uczuć. Podsumowując jest to chłodna wilczyca, która obraca się jedynie we wpływowym towarzystwie które może przynieść jej jakieś korzyści. Nigdy nie doświadczyła również miłości czy innych pozytywnych emocji od wilków, przez co przestała rozumieć jak i odczuwać większości pozytywnych uczuć. Radość, miłość jak i inne duperele w jej zniszczonym umyśle zostały zastąpione instynktem mordercy oraz wszelakimi odczuciami zbliżonymi do gniewu i smutku. Wszystko jednak ukrywa się pod obojętną maską.
Dodatkowe info: White panicznie boi się krwi.

Historia

White urodziła się w sporej wilczej szajce która dawniej była najzwyklejszym stadem powstałym z kilku wilczych rodzin. W sumie nigdy nie narzekała na swoje pochodzenie, szczególnie, że to w swoim stadku rozpoczęła naukę walki. Młode z jej grupy w wieku jednego roku przechodziły sprawdzian który decydował o ich życiu. Tak właściwie polegał on na walce na śmierć i życie pomiędzy stadem szczeniaków, które ledwo co skończyły podstawowe szkolenie. Zwykle kończyło się to śmiercią wszystkich uczestników.Jednak White miała takie szczęście, że ukończyła egzamin wraz z dwójką swoich zaufanych wilków. I w sumie radość w ich oczach sprawiła, że uśmiech sam powoli wpełzał na jej mordkę. Jednak trwało to krótko. Fox wcale nie zależało na tym by wygrać razem z KIMŚ. Kiedy tylko nadarzyła się odpowiednia okazja wadera szybko zabiła swoich ''przyjaciół'', po czym skierowała się do przywódcy który czekał na drugim końcu areny. Po tym wydarzeniu została ogłoszona oficjalnym członkiem grupy i mogła od teraz brać udział w wszelakich akcjach. Było to jedyne o czym marzyła od dłuższego czasu. W końcu wydostała się z jaskini dla szczeniąt gdzie była tylko śmieciem którego rzucali po kątach. Chciała wyładować swoją nienawiść na niczego nieświadomych wilkach, tego właśnie potrzebowała do spełnienia wszelkich swych ambicji. W sumie do tej pory nie wie, dlaczego tak szybko uciekła. Po zabiciu pierwszego wilka, ujrzeniu krwi tryskającej prosto z przegryzionej tchawicy i łzach w oczach innych. Patrzyli na nią jak na potwora, a ona nie rozumiała niczego. Zniknęła jak tchórz i zdecydowała się nigdy nie wracać. Po około roku tułaczki dotarła tutaj.
Kariera
''Kiedyś chciałam być numerem jeden...ale zrozumiałam, że od jedynki jest zbyt blisko do zera
Samotny wilk > ...
Rodzina

''Chciano mnie wyskrobać. Spudłowano na szczęście...WYDŁUBANO MI SERCE''
Matka: Akane [*]
Ojciec: Nigdy nie poznała.Ekwipunek
Brak

Relacje
Twoja postać kocha, lubi, nienawidzi innych? A może są jej całkowicie obojętni? Wraz z rozwojem rozgrywki Twoja postać poznawać będzie coraz więcej innych wilków, warto śledzić jej znajomości, aby nie pogubić się w jej fabule!
Pozytywne
-
-
Neutralne
-
-
Negatywne
-
-


Atak: 10
Zręczność: 5
Magia: 10
Places, places
Get in your places
Throw on your dress and put on your doll faces
Everyone thinks that we're perfect
Please don't let them look through the curtains
Picture, picture, smile for the picture
Pose with your brother, won't you be a good sister?
Everyone thinks that we're perfect
Please don't let them look through the curtains

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron