Rosa (zawieszona)

#1
Rosa

Wiek
2 lata.
Wygląd

Dosyć smukła wadera, której ciało pokrywa całkowicie białe futro. Średniej długości, nie rzadko dosyć brudne i poczochrane, dzięki czemu od razu wiadomo, że Rosa raczej za bardzo nie przejmuje się swoim wyglądem. Jest jednak coś, co wyróżnia się, gdy prawie cała wadera jest w kolorze śniegu - nos. On za to postanowił być czarny. Ponad nim jest para srebrzystych oczu. Poduszki pod łapami są w takim samym kolorze jak nos Rosy. Ona sama do najwyższych nie należy, ale do niskich też nie - jest średnia.

Charakter

Trudno nie wiedzieć, że jest w pobliżu. Zawsze wesoła, myśląca optymistycznie i starająca się wszystkich rozbawić wadera. Nie lubi przemocy, ale gdy ktoś ją bardzo zdenerwuje, może zaatakować. Co może wszystkich dziwić, jest dosyć odważna i może zrobić coś zagrażającego jej życiu próbując kogoś uratować. Bywa dosyć denerwująca i to często. Oczywiście, nie chce taka być. Marzy o tym, żeby wszyscy ją lubili, bo ona lubi wszystkich. Często zachowuje się jak wilczę.

Historia

Urodzona daleko stąd. Nigdy nie poznała ojca. Gdy miała kilka tygodni jej bracia zginęli, a matka nie radziła sobie z samotnym polowaniem, przez co i Rosa prawie nie przeżyła. Jednak później, gdy nauczyła się chodzić i biegać, było łatwiej. Podczas dorastania uczyła się wielu rzeczy. Nie poznawała innych wilków, matka mówiła jej, że wchodzenie im w drogę jest zbyt niebezpieczne. Więc młoda wadera jej słuchała i trzymała się od innych z daleka. Jednak gdy Rosa miała rok, jej matka zachorowała i zginęła. Zrozpaczona śnieżnobiała wadera postanowiła wyruszyć daleko, bardzo daleko, żeby zapomnieć o tym wszystkim. No i proszę, udało jej się. Podczas wędrówki spadła do rzeki i uderzyła w kamień, co skończyło się utratą pamięci, na szczęście nie całkowitą. Rosa obudziła się wyrzucona przez wodę i dziwiła się, jak to możliwe, że nie utonęła. Wędrowała dalej i w końcu mając dwa lata dotarła tutaj.

Kariera
...

Rodzina

Niewiele pamięta, ale wie, że jej matka na imię miała Zorza. Ojca nie pamięta, prawdopodobnie go nigdy nie poznała. Dwójka rodzeństwa - dwaj bracia - nie przeżyli pierwszych tygodni życia. Pozostali członkowie rodziny nieznani.


Ekwipunek
Brak.

Relacje
Pozytywne
-
-
Neutralne
-
-
Negatywne
-
-

Początkowe rozdysponowanie statystyk (25 - dorosły, 15 - szczenię):
Atak: 8
Zręczność: 10
Magia: 7
you taught me the courage of stars before you left.
how light carries on endlessly, even after death.
with shortness of breath, you explained the infinite.
how rare and beautiful it is to even exist.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron