Sunna (nieaktywne)

#1
Imię postaci - Sunna

Przydomki, pseudonimy postaci - Su

Wiek - 3 lata

Obrazek - http://img.zszywka.pl/0/0254/thb_9331/c ... lk-lt3.jpg

Wygląd

Su ma czarne, lśniące i miękkie futro. Dość długie. W zależności od pory dnia i nocy oczy mają różny kolor. W dzień, są brązowe, czasami mają różne odcienie. W nocy natomiast, są niebieskie lub granatowe. W niektórych partiach ciała można zauważyć białe pręgi oraz łaty. Jest dość duża, ma 72 cm wzrostu i waży około 50 kg. Gęste futro sprawia, że Su jeszcze bardziej przypomina pluszowego psa. Nie typowa dla wilka postawa ciała, jest wynikiem pomieszania wadery z owczarkiem niemieckim długowłosym.

Charakter

Sunna jest nieufna, ale jeśli bardzo komuś na niej zależy to w końcu z pewnością się przełamie. Uwielbia ciemności, ponieważ przez swoje umaszczenie są małe szanse, że ktokolwiek ją zaatakuje. Uwielbia bieganie, kiedy wieje silny wiatr. Czasami staje się agresywna, ale to wobec części obcych. Su nigdy nie potrafiła kłamać, nawet wtedy gdy jest jej to bardzo potrzebne. Stara się być punktualna, ale nie zawsze jej to wychodzi. Lubi polować, nie tyle ze względu na zdobywanie pożywienia, ale sprawia jej radość sam fakt, że może coś zabić. Sunna boi się większości stworzeń, które są większe od niej, ale jeśli chodzi o pożywienie, to nic jej nie wystraszy. Najbardziej ceni sobie szczerość i umiejętność uspokajania drugiego wilka.

Historia

Sunna urodziła się w niewielkiej norze, na północy wielkiego lasu. Jej matka - Diara, nie należała do żadnej watahy. Była całkowicie biała, a jej oczy były błękitne. Su nie znała jej zbyt dobrze, zmarła, kiedy ta miała 2 miesiące. Obowiązki związane z wychowaniem Sunny przejął jej ojciec, chciał, aby po jego śmierci zastąpiła jego miejsce w sforze. Jej ojciec miał na imię Diabeł, był czarny z czerwonymi oczami. Był samcem alfa w sforze DracoWolf do której należało 38 wilków. Sunna jako mały sczeniak poznała przyjaciela - Yuu-Czann. Yuu miał 5 miesięcy i szybko zakolegował się z Su. Był synem Zebli, która szczerze nienawidziła Sunny i bardzo chciała się jej pozbyć. Sunna mieszkała na terenie DracoWolf przez 2,5 roku, przez ten czas nie wiele się zmieniło poza jej wyglądem i tym, że została alfą. Yuu, któremu Diabeł przeznaczył Sunnę jako partnerkę bardzo duzo polował. Ojciec Su umarł kilka dni po tym, jak jego córka stała się jego następczynią. Kolejne kilka miesięcy minęło spokojnie, do czasu, gdy do sfory przybyło ostrzeżenie o połączeniu się 3 wrogich sfor, które postanowiły zagarnąć tereny DracoWolf dla siebie. Wszyscy członkowie sfory w popłochu uciekli, a im wszystkim postanowił dowodzić Yuu-Czann, Sunna nie miała zamiaru opuścić swojego domu, ale wizja walki między nią, a ponad 50 wilkami wydawała się nie możliwa. Ponieważ Su została, żeby pożegnać całe terytorium, już nie dogoniła swojej sfory i tak właśnie Yuu i reszta wilków przepadli bez śladu. Sunna przez pół roku wytrzymała wędrując przez ogromne odległości, aż w końcu dotarła na teren gdzie nadal mieszka. Nie zależy jej na władzy, chciała mieć już swój stały dom i odzyskać swoją rodzinę. Co z tego, że nie jest już alfą? Jej historia dopiero się zaczęła...

Kariera - Samotny wilk

Rodzina - Yuu-Czann - dawny partner, Diabeł - ojciec (nie żyje), Diara - matka (nie żyje)

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

http://img.zszywka.pl/0/0254/thb_9331/czarny-wilk-lt3.jpg


Ekwipunek - brak

Atak: 15
Zręczność: 10
Magia: 0

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron