Yudi (niekatywne)

#1
Yudi
Yudi, Yud, Yunii

Wiek
2 lata.
Wygląd

Jest to biała wilczyca o puszystym futerku i długim ogonie. Jej pomarańczowo-brązowe oczy są niesamowicie czarujące. Na brzuszku ma kilkucentymetrową, szarą łatkę. Wiosną i latem umaszczenie zmienia barwę na lekko beżową, ale i tak dominuje śnieżnobiała biel.
Ma wysoko postawione szpiczaste uszy. Yudi cechuje się drobną posturą, więc gdyby ją postawić przed dorosłym, męskim osobnikiem watahy to wyglądałaby jak mała kruszynka.
Co jak co, ale ma ostre, zakręcone pazurki, którymi łatwo mogłaby dopaść każdego. Na łapce ma tajemniczą bliznę od urodzenia, tak jak jej matka i ojciec.Charakter

Yudi jest wilczycą z natury spokojną i lubi wszystko co skromne i spokojne. Boi się nowych przygód i choć wie, że sprawia jej to strach to często wybiera się na niebezpieczne wyprawy. Każdy chciałby się z nią zaprzyjaźnić, ponieważ jest przyjacielską waderą. Sprawia wrażenie wilka, z którym można tylko porozmawiać. Wszyscy myślą, że jest niedostępna, lecz gdy zacznie się z nią rozmawiać to można naprawdę zmienić wrażenie.
Yudi jest inna niż wszystkie wadery. Nie sprawia wrażenia flirciary, tylko niedostępnej kobiety. Prawda jest taka, że tylko taką udaje, a tak naprawdę jest to jedynie jej strategia, by sprawdzić komu tak naprawdę na niej zależy i czy będzie o nią walczył, pomimo jej wad.Historia

Wilczyca długi czas miała tylko ojca, gdyż matka zginęła w starciu watah, gdy ona miała 4 miesiące. Była bardzo lubiana w stadzie i troszczono się o nią. Inni pomagali jej, a ona innym.
Była córką Alfy. Lecz pewnego dnia Ród zaginął, a każdy poszedł w swoją stronę, co było spowodowane lawiną śnieżną.
Miała też brata, który był waleczny i do teraz próbował ją odnaleźć. Czy mu się to uda? Nie wiadomo. Czy wataha znów połączy się w całość?
Yudi zawsze chciała poznać swoją babcię o której wie tylko tyle, że znajduje się na wschód od wschodniego lasu.

Kariera
Wilczyca zawsze marzyła o tym, aby iść w ślady ojca oraz matki i zostać Alfą.Rodzina

Yudi była bardzo blisko ze swoją mamą, niestety po jej śmierci została tylko z ojcem i resztą watahy. Ojciec był dla niej surowy, ale tak naprawdę miał gołębie serce. Brat wadery bardzo ją kochał i za wszelką cenę chciał jej pomóc.


Ekwipunek
Brak.

Relacje

Pozytywne
-
-
Neutralne
-
-
Negatywne
-

Początkowe rozdysponowanie statystyk (25 - dorosły, 15 - szczenię):
Atak: 8
Zręczność: 9
Magia: 8

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron