Arvenir (zawieszone)

#1
ARVENIR
Zwiastun Burzy

Wiek
3 lata
Wygląd

Arvenir nie tyle jest przystojny... on jest PIĘKNY. Idealnie proporcjonalny, smukły, o fantastycznej budowie ciała. Ładnie, lecz nieprzesadnie umięśniony. O długiej szyi, spiczastych uszach, zgrabnej głowie. Pysk ma smukły, kształtny. Z profilu prezentuje się tak wyśmienicie, że można by wybijać jego podobiznę na monetach. Całość dopełnia para dużych, lekko skośnych oczu o tęczówkach barwy płynnego złota. Do tego łapy - długie, idealnie proste. Cały pokryty jest jedwabistą, lejącą się sierścią - czarną, bez jednego choćby jaśniejszego włosa, o niebieskawym połysku niczym krucze pióra. Układa się na nim niczym drogi materiał, podkreślając jego kształty, poruszana nawet najlżejszym powiewem wiatru. Rusza się z niewysłowioną gracją, lekko i płynnie jakby tańczył lub latał. Jego krok jest nienaturalnie cichy, miękki, koci - bezgłośny nawet jeśli nie skupia się na tym.
W ogólnym wyrazie przypomina nieco mocną wilczycę, może dlatego, że z wyglądu jest taki... idealny. Jednak nawet jeśli ktoś gustuje w innym typie, nie sposób przejść obok Arvenira obojętnie. Jego uroda sprawia, że po prostu nie sposób się nie zatrzymać i nie popatrzeć choćby przez moment.Charakter

Arvenir jest niewątpliwie typem wyjątkowo niebezpiecznym i nieprzewidywalnym. Ogólnie to nigdy nie wiadomo, kiedy nastąpi wybuch. Zadawanie się z nim na dłuższą metę przypomina zabawę bombą. Wystarczy nieopatrzny ruch, słowo wypowiedziane w złym momencie i katastrofa murowana. Wyjątkowo bowiem lubi dominować i reaguje agresywnie na jakąkolwiek próbę naruszenia swojego wizerunku. Gdy poczuje się w jakikolwiek sposób zagrożony, automatycznie przechodzi w tryb destrukcji - starając się zniszczyć wszystko, co śmiało sprzeciwić się jego woli. Ma wyjątkowo wysokie mniemanie o własnej sile i możliwościach oraz dużą skłonność do megalomanii.
Używanie siły, sprawianie komuś bólu lub przemocą naginanie do własnej woli, sprawia mu przyjemność. Nie waha się więc przed brutalnością, szczególnie w dążeniu do własnych korzyści. Zdaje sobie sprawę z własnych słabości, ale nigdy tego nie przyzna - woli to ukrywać za pomocą agresywnego okazywania siły. Jest chorobliwie ambitny i dąży do posiadania jak największej władzy. Wychodzi z założenia, że od miłości dużo lepszy jest strach. I aby zapewnić sobie wygodę i bezpieczeństwo wśród szerzącego się wokół barbarzyństwa i brudu - musi zacząć je kontrolować.
Uwielbia konfrontację. Chcąc panować nad każdym, jednocześnie liczy, że ofiara będzie stawiać opór - który będzie mógł brutalnie zdusić, zmiażdżyć. Często zdarza mu się prowokować i przesadnie naciskać innych, aby sprawdzić ich zachowania oraz wytrzymałość na tego typu działania. Jest arogancki, nieczuły, apodyktyczny. Jednocześnie jest jednak wyjątkowo mściwy, nadwrażliwy na zdradę oraz kpiny, choć nie zawsze to po sobie pokazuje. Często zdarza mu się urazić nawet przyjazne mu wilki. Nie ma jednak w zwyczaju przejmować się, a tym bardziej przepraszać. Jeśli w ogóle zda sobie sprawę z tego, co zrobił, to albo odchodzi, albo przechodzi nad tym do porządku dziennego. Odrzuca od siebie jakiekolwiek poczucie winy, prędzej można się po nim spodziewać ataku złości.
Ma jednak również dobre strony, jeśli tylko znajdzie się ktoś na tyle cierpliwy i odporny, aby je dostrzec. Przede wszystkim ma naturalne talenty przywódcze. Potrafi być skuteczny, opiekuńczy, zaangażowany, sprawiedliwy. Popiera dążenie do zysku, jednocześnie traktując pójście na kompromis jako słabość. Chce być silny, aby być w stanie nad wszystkim panować. Nie toleruje sytuacji, w których nie ma żadnego wpływu na to, co się dzieje. Jeśli tylko chce, potrafi doskonale nad sobą panować i zachowywać spokój. Nieprowokowany, może nawet wykazywać się łagodnością i ustępliwością. Nawet w takich rzadkich chwilach czuć jednak wokół niego aurę gniewu, który niczym lawa może spokojnie wyciekać na powierzchnię, ale także niespodziewanie gwałtownie wybuchnąć.
Gustuje w partnerach podobnych do siebie - silnych, energicznych, czerpiących z życia pełnymi garściami, o intensywnych przeżyciach. A jednocześnie takich, którym nie będzie wadzić jego obsesja w sprawowaniu kontroli. Ewentualny partner musi być z nim również stuprocentowo szczery. Niejednoznaczność, zatajanie czegoś, próby skoków w bok - wszystko to traktuje jako podważanie jego zaufania, pozbawianie go wyboru, odbieranie możliwości zadecydowania. W związkach wyznaje jedną niepodważalną zasadę - wszystko albo nic.Historia

Narodził się z kazirodczego związku ojca Wataraia i jego siostry Turmaline. Miał dwójkę rodzeństwa - siostrę Nurmi oraz brata Rhaegala. Cała jego rodzina miała białe futro, jedynie on był czarny - co na początku źle znosił, ponieważ czuł się inny. Szybko mu to jednak minęło. Od początku był wyjątkowo nieznośnym, problematycznym szczeniakiem. Miał głęboko w poważaniu jakiekolwiek autorytety, lekceważył zasady, ignorował próby karania czy choćby ograniczania go. Bał się i słuchał jedynie ojca, jednocześnie nienawidząc tego, że tak reaguje. Szybko pojawiły się u niego skłonności do sadyzmu, objawiające się na początku kaleczeniem zwierząt, a potem psychicznym i fizycznym dręczeniem innych wilków. Jednocześnie był jednak wyjątkowo pilnym uczniem - błyskawicznie nauczył się czytać i dużo czasu poświęcał na siedzenie z nosem w książkach. Miał również talent do panowania nad demonami - moc tę jednak utracił wraz z opuszczeniem okolic Ygdrasilla. A zrobił to dosyć wcześnie, praktycznie jak tylko się usamodzielnił i nabrał nieco doświadczenia. Rok później podjął próbę powrotu w rodzinne strony, ale nie było już do czego wracać. Ostatecznie wylądował tutaj.

Kariera
Samotny wilk > ...Rodzina

ojciec Watarai (nie żyje), matka Turmaline, brat Rhaegal, siostra Nurmi, wuj Malakai (i jego rodzina)


Ekwipunek
brak

Relacje
Pozytywne
ha ha, tutaj to długo będzie pusto :p

Neutralne
Lotar - pertraktował kiedyś w jakiejś sprawie z jego ojcem. Nic do niego nie ma.

Negatywne
Malakai - od początku traktował wuja jako podlejszy rodzaj wilka, brudnego mieszańca (ze wzaględu na niebieskie oczy), jednocześnie nie przyjmując do wiadomości tego, że należy do jego rodziny. Dodatkowo na pogorszenie relacji miało wpływ to, że wuj bezprawnie próbował przejąć władzę w stadzie ojca, jednocześnie chcąc pozbawić jej prawowitych pretendentów do tronu - jego i Rhaegala. Jest więc w jego oczach zwyczajnym zdrajcą.
Sharan - była dla niego neutralna. Ale złączyła się z Malakaiem, a więc również jest brudna
Gwiezdna Burza, Echo Przeznaczenia, Wrzosowy Poranek - pomioty zdrajcy, skażona brudna krew

Początkowe rozdysponowanie statystyk (25 - dorosły, 15 - szczenię):
Atak: 0
Zręczność: 25
Magia: 0
Obrazek

Zawsze miło jest wiedzieć, że ktoś ma gorzej od nas.
Ktoś w końcu musi być tyłkiem tego świata.

♛♕

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron