Vessel (nieaktywne)

#1
Vessel

Wiek
Ponad 2 lata
Wygląd


Ves ma sierść koloru popielatego, gdzieniegdzie ciemnieje lub rozjaśnia się. Najbardziej charakterystyczne są jego anielsko niebieskie oczy. Jest postawnym wilkiem, lecz nie wygląda jak skrzyżowanie byka i wilka. Gdy próbuje być poważny, wystawia klatkę piersiową do przodu, dzięki czemu uzyskuje ten efekt. Ma także kruczoczarną plamę na tylnej prawej łapie. Ma dobrze zbudowane łapy oraz średniej wielkości szpony, gotowe wbić się w mięso wroga. Jest wysoki, kilka centymetrów wyższy od przeciętnego wilka. Na pierwszy rzut oka wydaje się dość spokojnym wilkiem, wciąż jednak z powodu jego postawy budzi grozę wśród słabszych.

Charakter


Vessel uwielbia ciszę i spokój, często odpoczywa, jest dość leniwy. Pomimo tego, uwielbia także pomagać. Jest towarzyski i ma poczucie humoru, świetnie mu idzie rozwiązywanie zagadek. Często odpływa z marzeniami, odpoczywa i myśli. Jego słabością jest wstręt do pływania w wodzie lub umoczenia się w jakimkolwiek zbiorniku głębszym niż pół metra. Boi się też owadów, na widok motyla jeży mu się skóra, już nie mówiąc o pająkach. Podróżując po Konkordii ma nadzieję na zawarcie nowych znajomości. Nie lubi walk ani wdawania się w niepotrzebne bójki, lecz gdy przychodzi czas na pokazanie swoich pazurków, Vessel walczy na śmierć i życie. Jest opiekuńczy, czasami aż nadopiekuńczy. Uwielbia zagadki i odkrywanie sekretów, jest bardzo inteligentny, wie wiele o ludziach.

Historia


Ves'a zawsze ciągnęło do przygód. Dlatego gdy osiągnął "pełnoletność" od razu wyruszył w podróż po świecie. Spotykał wiele wilków, przeżywał niesamowite przygody. Pewnego dnia, gdy spokojnie wypoczywał, przyszedł do niego wilk z bardzo smutną wiadomością. Ktoś z zimną krwią zamordował jego rodzinę. Był to dla niego cios, gdyż osoby, które tak bardzo kochał zostały mu odebrane. Ves postanowił znaleźć mordercę i się zemścić, ale w międzyczasie chciał też żyć normalnie. Nie mógł oddać się żądzy krwi, jego rodzina by tego nie popierała. Poddawał się rozrywce, a czasami szukał rozwiązania zagadek, raz na jakiś czas wracając do swojego domu. W każdym miejscu, które odwiedził była jakaś tajemnica, niejasność, a Ves z wielką przyjemnością rozwiązywał te zagadki. Wciąż podróżuje po Konkordii, szukając odpowiedzi na wiele nurtujących go pytań. I tu rozdziały jego historii się dopisują...

Kariera


Samotny wilk > ...

Rodzina

Alisana - matka
Reon - ojciec
Vivi - młodsza siostra
(wszyscy zginęli)


Ekwipunek
brak

Relacje
Pozytywne
-
-
Neutralne
-
-
Negatywne
-
-

Początkowe rozdysponowanie statystyk (25 - dorosły, 15 - szczenię):
Atak: 10
Zręczność: 5
Magia: 10

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron