Eciin (niekatywne)

#1
Eciin (Issin)
Iska, Is, Meyet, Mey.

Wiek
4 lata
Wygląd

Eciin na pierwszy rzut oka wygląda na zwykłą wilczycę o biało-szarej odmianie sierści i pomarańczowych, lekko pozłacanych oczach. Jednak jeśli przyjrzeć jej się bliżej, można wtedy zobaczyć pod warstwą niezbyt długiej sierści odpowiednio wyćwiczone mięśnie, silnie zbudowane łapy oraz szczupłe ciało, idealne do pokonywania rozmaitych przeszkód. Dzięki temu jest niezwykle zwinna i szybka, no może z siłą trochę gorzej, w końcu coś za coś. Nie jest bardzo wysoka, ale niska też nie.Charakter

Jej charakter jest bardzo trudny do sprecyzowania. Wobec jednych ujawnia jedną twarz, wobec drugich inną. Więc jaka ona jest?
Nigdy, nikt nie wie, co w danym momencie zrobi nasza Eciin. Ma zły humor - może być niemiła, oschła lub złośliwa. Gdy zaś wstanie prawą łapą, może być miła, albo chociaż coś w tym rodzaju. Jaka jest dla wrogów - lepiej nie być jej wrogiem. Taka rada. Jest wtedy agresywna, chce walczyć za wszelką cenę. Może być złośliwa, oschła. W najlepszym wypadku dla wrogów, może pogrozić i odpuścić. Choć nie zawsze tak musi być. Zaatakuje z pewnością, gdy zaczniesz prowokować. Dla nieznajomych, czyli coś między wrogiem a poznanym, jest nieufna. Utrzymuje wobec nich dystans, za dużo o sobie nie mówi. No może takie rzeczy typu imię czy coś. Znajomi to już trochę inna bajka. Wtedy już jest trochę milsza i ciupek bardziej otwarta. Przyjaciołom potrafi zaufać, ale żeby zostać jej przyjacielem trzeba wiele z nią przejść. Przede wszystkim to ona musi cię zaakceptować według swoich pokręconych kryteriów. A jakie to są kryteria? Tego nikt nie wie. Dla rodziny i najbliższych jest czuła i może poświęcić dla nich życie.
Podsumowując: Iska jest albo miła, albo złośliwa bądź oschła. Czasem agresywna i z całą pewnością nieufna. Aby być jej przyjacielem, trzeba zdobyć się na wyżyny cierpliwości. No chyba, że zauważy w tobie prawdziwego przyjaciela.Historia

Urodziła się w najdzikszym lesie na ziemi...Żyła tam do drugiego roku życia. U niej w watasze panował zwyczaj że po osiągnięciu dwóch lat, wilk ma wybór: zostać lub odejść. W jej przypadku, to lider wybierał partnera dla wadery. Ona natomiast wolała odejść. Wychowano ją tak, aby nie bała się tego co jest jej nieznane. Odwagę odziedziczyła po ojcu, który polecił jej aby jak najszybciej odeszła...I ona tak zrobiła. Przez bardzo długi czas szukała swojego miejsca. Podczas swej długiej podróży poznała wiele innych wilków. Między innymi Anchitę - niezwykle miłą i pomocną wilczycę, z którą przemierzała swoją drogę bardzo długo. Zdążyły się mocno zaprzyjaźnić, lecz w końcu musiały się rozdzielić. I to właściwie była chyba tylko jedyna taka osoba, którą napotkała. Reszta nie chciała z nią rozmawiać, po prostu szła dalej przed siebie zostawiając Eciin samą. Przez następny rok chodziła samotna po ziemi...W pewnym momencie, nieświadoma tego, weszła na te tereny. Reszta jej historii odbędzie się właśnie w tj przepięknej krainie.

Kariera
Eciin jest bardzo ambitną wilczycą, chciała by sięgać jak najwyżej. Jednak wie, że nigdy jej się nie uda spełnić marzeń - byłaby fatalną przywódczynią. Natomiast bardzo dobrze zna się na wszelakich ziołach i innych roślinach leczniczych, więc mogłaby się spełnić w roli medyka.

Samotny wilk > ...


Ekwipunek
brak

Relacje
Pozytywne
-
-
Neutralne
-
-
Negatywne
-
-

Statystyki:
Atak: 9
Zręczność: 14
Magia: 2
Ostatnio zmieniony niedziela 04 paź 2015, 09:59 przez Eciin, łącznie zmieniany 5 razy.
Obrazek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron