Skalne półki

#31
Skupiony na przekazywaniu informacji niemalże całkiem zapomniał o świecie który go otacza. Czy było to mądre, kto wie? Całe szczęście na jego życie nikt nie czyhał. No może nie do końca… Niewielka sójka przemknęła tuż nad jego łbem załatwiając swoją potrzebę, która cudem wylądowała obok wilczej łapy. Oprócz swoich odchodów wypuściła też z dzioba kilka ziół, które tym razem jednak trafiły prosto między oczy Sylvana. Czy miał szczęście, że nie potoczyło się odwrotnie? Stanowczo!

/Sylvan otrzymuje bukwicę zwyczajną x3

Skalne półki

#32
Spojrzała w kierunku hałasu, który zmącił względny spokój. Złote tarcze oczu powędrowały za kamykami. Zmarszczyła brwi, a nozdrza rozchylone wyłapały opcją nutę zapachu. Z gardzieli wydobył się warkot donośny, obnażający kły wadery w pełnej krasie. Nie miała humoru, była zmęczona i przybłędy były ostatnią rzeczą na jaką miała ochotę. Zwłaszcza, że tkwili tu zdecydowanie za długo,.


Skalne półki

#33
Wraz z bukwicą, niesforna sójka wypuściła z dzioba nieco czarnuszki siewnej, która w przeciwieństwie do poprzedniego zioła, wylądowała u boku wilka. Dobrych ziół nigdy za wiele.

/ Sylvan otrzymuje czarnuszkę siewną x3.

Skalne półki

#34
Pojawienie się obcej samicy w tej sytuacji nie mogło się skończyć inaczej... Wilki nie zwlekając dłużej rzuciły się w kierunku Walpurgi chcąc jej pokazać, że popełniła niemały błąd zapuszczając się na ich tereny.

/ Walpurga, Maelvius, Lyvarris, Zięba, Sura, Sylvan zt.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron