Nasze zainteresowania

Może zacznę xD

Moje pasje i inne zainteresowania to zwierzęta (zwłaszcza psowate i koty, a jeszcze dokładniej hodowla (nie swoja), szkolenie, psychika zwierząt ;p ), fantastyka, gry, grafika i inne tematy pokrewne ;p

// Ale czy TAŃCZYSZ TANGO?! - Orion
Obrazek

For my dreams I hold my life
For wishes I behold my night
The truth at the end of time
Losing faith makes a crime

Nasze zainteresowania

Nie Orion, ja nie tańczę Tanga :C

Ja się fascynuję grami rpg (a w praktyce lubię gdybać i tak wchodzić w umysły innych, analizować co ich pcha i motywuje do poszczególnych działań), zwierzętami, chyba moją największą pasją jednak jest rysunek i malarstwo (mam dA i nie tylko).
W chwili obecnej 99% mojego wolnego czasu zajmują mi studia.
Always keep your foes confused. If they are never certain who you are or what you want, they cannot know what you are like to do next. Sometimes the best way to baffle them is to make moves that have no purpose, or even seem to work against you.

Nasze zainteresowania

Moimi zainteresowaniami są: głównie rysunek, w przyszłości (rok, dwa) chce zostać tatuażystką. Z wykształcenia jestem fototechnikiem i też jest to obszar mojej pasji. Z takich pobocznych- interesuje się symboliką, psychiką ludzką, głównie mową ciała oraz tym jak człowiek jest manipulowany przez media, sklepy itp.

Nasze zainteresowania

Chcę w tym temacie ogłosić albo wstawić link, który zawiera moje opowiadanie. Bo prawdę mówiąc w zeszłym roku postanowiłam, że zaczne pisać opowiadanie. ;)
Dla takich pytań jak: "O czym jest twoje opowiadanie?" - od razu odpowiada - " Owe opowiadanie przedstawia dalsze przygody mojej postaci " Izukiego ".
nie przedłużając - oto proszę link ---> http://yoji095.deviantart.com/journal/P ... -571613263

Życzę miłej lektury zainteresowanym oraz zachęcam do komentowania! :D
Drak is everywhere...
Opowiadanie, premiera! - 11.11.15
Świat za portalem; część druga - 23.12.15
Trzecia część - 03.01.2016
Czwarta część - 20.01.16
Piąta część - 19.02.16
Część szósta - 24.03.16
Część siódma-01.06.16
Część ósma-04.08.16

Nasze zainteresowania

Ja interesuję się zabytkowymi autobusami i tramwajami, trochę rysuję, czytam - głównie SF, fantastykę, kryminały. Do tego uczę się dwóch języków (i pragnę trzeciego, ale jest mało popularny, więc ciężko z tym) i uwielbiam podróżować (na razie tylko) po Europie. Aha, no i mam zdrowego jobla na punkcie mojego psa.