Salve!

Ach, już czytałem ten temat. Mimo wszystko zapytałem o arty jako że nie udzielił mi definitywnej odpowiedzi. Tak czy siak niedługo wystosuję stosowne zapytanie w odpowiednim temacie.

Co do barwienia. Mogę powiedzieć że miałem już z tym styczność. Czasem był to bardziej tatuaż (czyli trwała rzecz) a czasem tylko barwy wojenne. Tak więc jak najbardziej nie jest to nic nieznajomego :)

Salve!

http://hammer91.deviantart.com/
https://www.weasyl.com/~hussar

Konto na dA założyłem w 2009'tym z głupim gamingowym nickiem którego nie zmeniłem bo w sumie do 2015'tego nie posiadałem tam galerii (w sumie konto używalem przedtem tylko do kontaktów z artystami nic ponadto) xD Muszę to zmienić bo nie chce mi się przerzucać wszystkiego na jakieś nowe konto, no ale niestety jest to płatna opcja i jakoś mi się z tym nie śpieszy haha.

Za to na Weasylu jest moja główna galeria. I tak. Hussar od Husarza, tego naszego, polskiego. Zawsze byłem jedynym polakiem na forach na których grałem i z czasem jedna z moich postaci stała się poniekąd moją maskotką. Proszę się nie śmiać :x

Salve!

Czytam tak Waszą dyskusję na temat tych avatarów rysowanych - jeśli to są rysunki a) osób które pozwalają na użycie ich w celach rpg na forach b) masz zgodę lub umówiłeś się w zakresie użycia c) są przez Ciebie zamówione, zlecone, przedstawiają Twoje postaci itp i autor nie ma nic przeciwko ich używaniu przez Ciebie - to jasne, że możesz ich użyć c: Muszą mieć po prostu w miarę naturalny wygląd, tj. wilk nie powinien być tęczowy, skrzydlaty, mieć afro, ziać ogniem, mieć biżuterii, ubrań itp to może jak najbardziej być ok. Dziwne wzory są do konkretnej dyskusji już, jeśli są oparte o jakieś naturalne psowato-wilczowate patterny występujące w naturze, to ok, inne - zależnie od zgody albo np konwencji stada, bo widzę, że Iskry planują się np malować glinkami :) Wtedy można uznać i takie wzory "mniej naturalne" jako te namalowane glinkami czy barwnikami i już.

PS Masz ode mnie łocze na dA i Weasylu :P
Always keep your foes confused. If they are never certain who you are or what you want, they cannot know what you are like to do next. Sometimes the best way to baffle them is to make moves that have no purpose, or even seem to work against you.

Salve!

:D

Na DA to mnie "zlamiłaś" w zeszłym roku. xD
Miałem przerwę od roleplayowania stąd trochę to zajęło. Ale wracam na DA, szukam grupy, patrzę. Polskie forum... why not? No i jestem. C:

I wiadomo. Stąd administracja jak najbardziej może się ze mną skontaktować na Weasylu i dA by zweryfikować żem ja nie złodziej. Bo nie ukrywajmy, złodzieje się zdarzają. A co do mojej reszty pytań, ano pytałem jako że profil waszego forum się różni od tych które dotychczas znałem. (:

Tak czy siak fajnie że mogę wykorzystać 'arty' i u was. Mam tylko nadzieję że mi nikt postaci nie zagryzie na start xD

Zamierzam poczytać trochę waszych roleplayi, tak więc jestem otwarty na propozycje (linkujcie!) :3
Edit: Jeśli uwarzacie któryś za mega ciekawy rzecz jasna c: