League of Legends

Zhonya to największe gówno w tej grze. Najbardziej rakowy item pod ap, w dodatku gówno dający. Odwykłem już do składania tego na czymkolwiek, bo gram akurat na tyle ostrożnie, że jak już mnie dorwą, to nawet ona mi dupy nie uratuje l'D
Ale Malza zawsze był... no zawsze mnie dziwiło czemu tym ludzie nie grają. Chyba zawsze do każdego dalej będzie przemawiać papierowa Riven, papierowy Shitsuo czy tam ten Zed, na którego zwykły silence podziała. Albo ta Ahri, meh. Może teraz próbują uratować jego popularność, bo chyba spadła do poziomu Yoricka czy Urgota.

Wiesz czemu itemy pod AD są tak super? Bo postaci są do dupy. Taką Anivią, Malzem czy nawet Fizzem, bez specjalnych itemów robisz taki rozpierdziel, jaki nie zrobi żaden ADC. Coś musi chronić te wątłe dupy. Gorzej, bo to nie sprawdza się, jak takie itemy dla ADC założy taki Jax i mamy kolejnego raka. Przynajmniej ja tak to widzę.

Po za tym, ty się spodziewasz balansu w Lolu? Rito aż chyba śmiechło :v

League of Legends

Wątłe adc? Ktoś tu chyba Kindred nie widział. W każdym razie Malzahara się boję jak Kassadina, mimo, że rzadko mam z nimi styczność.
Jednak co do Yoricka, ostatnio mialam okazje z nim pograć w teamie. Plusem tej postaci jest to..że mało kto ją zna. Wiadomo jak działać na Vayne, Yasuo, Siona czy Alistara. Ale na niego? Robił sieke, bo ludzie nie wiedzieli jak z nim walczyc i czego się spodziewać.

Fizz, Anivia i Malzahar... Jak nie wiesz jak grać to i tak są gównem. Fizza ratuje głównie nietykalność przy jego skoku. Itemy po to są, by dzięki nim postać była "super." :v to wiadome od x czasów nie tylko w LoLu.

BALANCED TRYNDAMERE PLZ.

League of Legends

Każdy kto twierdzi, ze Kindred nadaje się na bot lane, powinien dwa razy się zastanowić nad tym, czy na pewno gra w Lola. A po za tym - tak, jest watła. Jak wszystkie inne ranged ad championy. Dlatego potrzebne są im tanki, albo ktokolwiek kto je będzie osłaniać.