Muzyka

Welp. Jestem miłośnikiem muzyki i uwielbiam większość gatunków, oprócz pop'u oraz disco. Zazwyczaj słucham piosenek, które mają jakiś straszny, niepokojący tekst czy nutę. Może kiedyś się bardziej rozpiszę na ten temat...

- taki normalny jak dla mnie rap, mimo, że rzadko co moje ucho zaznaje tego gatunku.
The beast lives out of the raging storm in the dead of night
The ravenous, blood-sick creatures searches for it's sacrifice
Through the hideous darkness, it lurches, driven by death itself
Only the satisfaction of slaughter will cause it to return to
The darkness from which it came
.

Muzyka

Mój gust muzyczny jest dość specyficzny, chociaż, jeżeli właśnie chodzi o muzykę, to jest ona dość sporą częścią mnie. Od najmłodszych lat lubuję się w japońskim rocku. Z początku miałam zły stosunek do bardziej znanych kapel typu the GazettE czy Dir en Grey, lecz z czasem wszystko uległo zmianie i nawet rok temu wylądowałam na koncercie Gazetto :D Jednak od samego początku chodzi za mną nieistniejący/zawieszony (ostatnio grali jakieś koncerty?) zespół jakim jest Pierrot (to już będzie jedenaście lat!), a kontynuacja Pierrota, jaką jest Angelo jedynie trzyma tą miłość w rydzach ♥ Całym sercem kocham też LM.C, chociaż mocno się od nich oddaliłam jakoś wraz z początkiem tego roku.
Do japońskiej muzyki się oczywiście nie ograniczam i uwielbiam słuchać Nightwisha, Sabaton, The Pretty Reckless czy Evanescene.