Nasze zwierzęta

Pochwalcie się swoimi pupilkami :D

Mam 13-letniego mixa yorka, Tofika:
Obrazek

Niestety na razie nie mogę mieć więcej zwierząt, choć marzę o zwierzyńcu xD Przymierzam się do tollera, a jeszcze w dalszej przyszłości do whippeta/borzoja/silkena, a także kotów ^^
Obrazek

For my dreams I hold my life
For wishes I behold my night
The truth at the end of time
Losing faith makes a crime

Nasze zwierzęta

Jejku jakie śliczne psiaki *w* wyprzytulajcie je ode mnie!
A tu są moje małpy.. ekhem.. szczury, chociaż wieszają się i huśtają na klatce jak prawdziwe lemury.
Obrazek

Obrazek

biało - kremowy - Zyzio
czarno-biały - Dyzio
maluchy, urodzone w okolicy lutego, teraz mają więc po 7-8 miesięcy, hasają jak szalone.
Od noszenia ich razem aż boli ręka, bo to w sumie waży kilo jak się je wsadzi do transportera <3
Always keep your foes confused. If they are never certain who you are or what you want, they cannot know what you are like to do next. Sometimes the best way to baffle them is to make moves that have no purpose, or even seem to work against you.

Nasze zwierzęta

No, tylko charaktery mają dziwne. Matka mojego kocura- Brytka, była np taką typową "damą" i pozwalała się dotykać tylko mojemu bratu. Ten natomiast jest flegmatykiem, ciągle by spał i jest jak żywa przytulanka. Najgorzej jednak jak rano chce wyjść z pokoju to najpierw głośno miauczy takim przeciągliwym "oooj", a jak to nie pomoże to wali głową w drzwi. :D

Nasze zwierzęta

Marzę żeby usłyszeć to jego "ooooj" :'D To musi być niesamowicie urocze! A zdjęcie szczurków jest z czasu, kiedy jeszcze mieli swoje klejnoty rodowe xD Teraz im je zabrano i mniej się ze sobą biją, za to żrą więcej.
Always keep your foes confused. If they are never certain who you are or what you want, they cannot know what you are like to do next. Sometimes the best way to baffle them is to make moves that have no purpose, or even seem to work against you.