Pagórki

Dotarłam na skraj lasu na jakieś pagórki. Zwykle wszędzie można było coś znaleźć więc skorzystałam z swojego szczęścia i zaczęłam chodzić i węszyć dookoła próbując znaleźć jakąkolwiek roślinę mogącą tu rosnąć. Nie zależało mi jakoś szczególnie na żadnej ale mogą się przydać. Chociaż mięśnie mi dokuczały to szłam, rozglądałam się i węszyłam. Szukałam roślin takich jak bukwica zwyczajna, czosnek, dziewanna drobnokwiatowa, mniszek lekarski i serdecznik pospolity, Słyszałam że z tego rośliny da się robić okłady na zbolałe mięśnie więc byłaby naprawdę przydatna.
Linera

Pagórki

Czarna porzeczka potrzebowała czasu żeby zadziałać, ale już teraz wadera mogła odczuć delikatną ulgę, bowiem pieczenie pęcherza ustępowało, a i potrzeba "pójścia na stronę" występowała coraz rzadziej. By w pełni wyzdrowieć samica będzie potrzebowała pić dużo wody, ale najważniejsze środki zostały już podjęte skutecznie pomagając Linerze.

/ Linera wyleczyła zapalenie pęcherza.