Samotnia

#1
Źródło: verbaska

U podnóża gór swe miejsce znalazło rozległe, nieprzyjemne pustkowie. Majaczące w oddali masywne twory, zakończone niebezpiecznie stromymi szczytami przytłaczają swoimi rozmiarami, ciężkimi kształtami. Twarde, skalne podłoże kąsa zębiskami chłodu, a często występująca w tych okolicach mgła ogranicza widoczność, zmuszając do przymrużania powiek. Ta przestrzeń może wywołać wśród podróżujących uczucie niepewności, a nawet strachu. Od tej lokacji biją bowiem niesamowite pokłady negatywnych emocji, a mimo to Samotnia wydaje się całkowicie martwa. Jedyną oznakę życia stanowi samotnie rosnące drzewko, zbyt mierne i słabe, by uchronić przed nieco mocniejszymi promieniami słonecznymi.Rośliny: Rumianek
Zwierzęta: Mysz

Samotnia

#2
Achlys lekko stąpała swoimi dużymi łapami po pustkowiu. Ciężko jej się wdychało suche i ciepłe powietrze, do którego nie była przyzwyczajona. Strome szczyty straszyły swoją masywnością, jednak waderę ciągnęło do takich miejsc. Brak oznak życia, oprócz pojedynczego, słabego, prawieże martwego drzewka oznaczały brak innych wilków. Nie miałyby po co tutaj przybywać.
Był to teren zajmowany przez Iskry, stado raczej interesujące, a zarazem bardzo niebezpieczne. Samica nie chciała robić sobie wrogów w tej watasze. Mogłaby za to przepłacić życiem i nawet jej krewni by odczuli skutki tego. Nie chciała narażać swojego rodzeństwa, jeśli dalej żyli, na niebezpieczeństwo.
Achlys zastanowiła się co by było, gdyby członek stado Iskry się pojawił. Jak by się potoczyła rozmowa? Czy by zaatakował? Wadera z pewnością by nie dopuściła do tego. Miliony pytań przepływało w głowie wilczycy. "Nigdy nie dowiesz się, jeśli nie stanie się". Ciekawość pożerała ją, choć nie tylko. Strach pełzał jej pod nogami, gdy tak szła po kamienistym podłożu. Nie chciała tak wcześnie polec w jakimkolwiek sporze, ale przydałoby jej się doświadczenie, które jedynie w taki sposób można zdobyć.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron