Skały pokryte runami

Jego uszy cofnęły się delikatnie do tyłu, gdy ta warknęła na niego, ale na jego pysku ponownie zakwitł uśmiech niewinnego szczeniaczka. Nic nie robił sobie z jej ostrzeżeń. Po prostu cofnął się jeszcze dwa kroki, analizując jej słowa dokładnie we wnętrzu swojej łepetyny. Spojrzał za siebie, jakby chwilowo tracąc uwagę. Nic bardziej mylnego.
- Miło poznać - odrzekł w końcu, kiwając głową; naturalnie - z uśmiechem.
Czarny ogon znowu zamachał na boki, gdy basior odwrócił się, zerkając tylko przez ramię, by się pożegnać.
- Czas goni, moja droga. - zaśmiał się, ale tym razem życzliwie. - Może kiedyś na siebie wpadniemy, huh.
Co za ciekawe stworzenie... pomyślał jeszcze w drodze.
/ ZT -> wena is ded
I learned to roll and tumble with the punches,
glory in my stripes and spots
walk by invisible and never make a sound
If I leave my grin behind, remind me
that we're all mad here
and it's okay.

Skały pokryte runami

Uśmiechnęła się krzywo na jego reakcję. Oczywiście, że nie wziął sobie tego ostrzeżenia, jak i każdego innego, do serca. To było po nim widać na pierwszy rzut oka, ale Kosa to jakoś nie ruszało. Ot, najwyżej by tym przypłacił, tak właśnie myślała.
- Również - kiwnęła również głową, delikatnie. Ach, te grzeczności. Momentami ją śmieszyły, szczególnie w takich, jak ten. Dźwignęła się ciężko na łapach, gdy zaczął się żegnać. - Może - mruknęła na pożegnanie.
Zerknęła jeszcze szybko na kamienie, po czym sama odeszła swoją drogą.

/zt

Miałam znów sen, łamiesz mi kości
Wyrywasz włosy, uderzasz głową
a ja kocham być z Tobą
kocham być z Tobą
kocham być z Tobą

voice & theme

Skały pokryte runami

Wraz z mijającymi dniami przedziwna aura, jaką pozostawił po sobie Wilk pośród cierni zaczęła przybierać na sile i rozchodzić się na coraz to nowe okolice, jak plugawa zaraza. Jak gangrena ogarniająca coraz to kolejny centymetr zarażonego ciała ciężkie powietrze i agresywne gady rozlazły się hen, dalej, poza Cierniste Zarośla gdzie rozpoczęła się ta choroba Konkordii.
Te żmije, które nie podążyły ku suchemu korytu i hen dalej, aż ku oazie, skierowały się ku bardziej spieczonym słońcem terenom, gdzie gleba była twarda i można było zabłądzić między olbrzymimi skałami. Tam poukrywały się, zupełnie nie dbając o wyryte przez wiatr tajemnicze runy, a raczej wykorzystując naturalną kryjówkę i rzucane przez nie cienie.
Moc Wilka ogarniała coraz to nowe obszary, zdobywając nowe ziemie dla plugawego królestwa.