Ukryte przejście

#11
Najwidoczniej nad waderą ktoś czuwał, bo w jej nosie zawirował zapach ziół, znajoma mieszanka która aż prosiła się o to by ją zauważyć. Przy aktualnych wydarzeniach jej zdolności, które pozwalały zatuszować zapach były jak znalazł. Samica odzyskałaby wtedy spokój oraz przestałaby się obawiać, że ta która zabiła Sinhardina ją odnajdzie. Było tej mieszanki jednak na tyle mało, że popielata musiała się śpieszyć jeśli nie chciała by rozmówczyni ją ubiegła.

/Elyria otrzymuje mieszankę Dotyk tajemnicy.

Ukryte przejście

#12
Szczęście sprzyjało samicy, bowiem nieopodal mieszanki spoczywało trochę kopytnika, rośliny, która pomaga przy urazach ciała. Wadera, która skrzyżowała swój los z Jeleniem powinna być obyta w temacie ziół, szczególnie, że jej rozmówcą jest uzdrowicielka, a i sama Elyria przecież chciałaby pójść tą drogą.

/Elyria otrzymuje kopytnik pospolity x3.

Ukryte przejście

#13
Skupiona na opowiadaniu nawet nie zwróciła uwagi na coraz gorsze samopoczucie. Samica powoli zaczynała się trząść z zimna, zawroty głowy utrudniały zachowanie pionu, a i wzrok gorzej się spisywał. Czyżby nadprzyrodzona aura na tyle ochłodziła powietrze, że samica nabawiła się hipotermii? By jej zaradzić Elyria powinna przede wszystkim się uspokoić i znaleźć na jakiś czas suche, i ciepłe schronienie. Obecność drugiego wilka w tej sytuacji będzie niezastąpiona.

/ Elyrii obniżyła się temperatura ciała.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron