Linera

#1
Imię postaci
Linera

Wiek
3 lata
Wygląd

Linra jest stosunkowo młodą wilczycą a jej futro jest gęste,mocne i czarne jak noc przez co nie widać jej w nocy.Ma piękne oczy w kolorze soczystej trawy.W kłębie mierzy ona 65 cm. Jest tułów jest smukły i giętki dzięki czemu może łatwo schować się w jakiejś norze.Jej nogi są silne przez co może bardzo szybko biegać.Jej ogon jest proporcjonalny do wielkości jej ciała.Ma także ostre i mocne białe kły którymi może porządnie zranić.

Charakter

Wilczyca ta jest z natury spokojna i zdystansowana do obcych. Bardzo lubi się bawić i polować. Jej mocną strona jest jej opanowanie dzięki czemu nie ulega tak szybko swojemu gniewu.Boi się nagłych odgłosów takich jak pioruny i tym podobne. Nie lubi także węży które są jak dla niej zbyt niebezpieczne by na nie polować czy atakować w jakikolwiek sposób.

Historia

Jej młodość do pewnego momentu była spokojna. Istna sielanka ojciec i matka oraz dwójka braci; jednak pewnego dnia rok temu zdarzył się straszny wypadek, ponieważ na ich trop natrafili myśliwi i gdyby nie to że młoda Linera przestraszona zaistniałą sytuacją schowała się w jednej z opuszczonych lisich nor zostałaby tak samo jak jej bracia i rodzice zastrzelona przez złych ludzi. Od tamtego czasu przez pół roku słyszała jeszcze huk, który wywoływały ich strzelby i odgłosy przestraszonego ptactwa unoszącego się do lotu. Od tamtego czasu wędruje ona sama szukając miejsca gdzie mogła by się osiedlić i znaleźć sobie jakąś przytulną grotę, ale do czasu aż tego nie znajdzie skazana jest na tułanie się po świecie bez celu w życiu.

Kariera
Jako że nigdy nie myślała czy dołączyć do jakiejś watahy na razie jest samotnym wilkiem który szuka swojego miejsca na ziemi.

Rodzina

Matka Irkina
Ojciec Hanal
Dwaj bracia Toby i KawinRelacje

Neutralne
Wszyscy ponieważ woli nie oceniać od razu i nikogo nie zna


Początkowe rozdysponowanie statystyk (25 - dorosły oraz szczenię od 1,5 roku, 15 - szczenię, do 1,5 roku):
Atak: 5
Zręczność: 10
Magia: 10
Linera

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron