Gawek

Gawek
Jego mama była rosjanką więc postanowiła nadać mu takie imię od słowa ,,гав"

Wygląd

Jego wygląd jest krzyżówką psa i wilka, ale bardziej ma wygląd normalnego wilka. Jego ciało jest masywne i puszyste, ogon również. Jego kolor jest pomarańczowo-brunatny, choć z pozoru wydaje się być po prostu rudy. Pysk ma z tyłozgryzem. Głowa jest odrobinę większą niż u innych wilków ale bez przesady, na głowie ma ciemnobrązowe wzorki. Oczy... Trudno jest ocenić kolor na pierwszy rzut oka, jednym wydaje się, ze ma purpurowe lub fioletowe, a innym, że błękitne, trudno jest ocenić dokładny kolor oczu tego tajemniczego zwierzęcia. przednie i tylne koniczyny, co by o nich powiedzieć, są takie jak u innych wilków, jednak bardziej mocniejsze, dzięki temu gdy szybko biega, tak szybko się nie męczy, i jest szybszy od innych konkurentów. Na całym grzbiecie również ma ciekawy wzór (a właściwie pas) co na głowie, aż do końca ogona. I to wszystko, co można o nim powiedzieć.

Charakter

Czas na charakter, ten wilk jest zazwyczaj spokojny, jednak bardzo przeżywa śmierć swojego kochanego ojca. Stara się o tym zapomnieć będąc z przyjaciółmi. Zastanawia się, jak tam jest u ojca w niebie. Bardzo lubi różne zabawy, towarzystwo, nie cierpi, jak ktoś mu dokucza, wtedy ma ochotę rozerwać go na strzępy. Nie boi się ludzi a na odwrót, często odwiedza miasta, lubi ich pieszczoty, jest bardzo do nich przywiązany, nawet umie merdać ogonem, od razu widać że ten wilk ma odrobine psiej krwi, jednak stara się im zbytnio nie ufać na wszelki wypadek. Najbardziej boi się trafić do schroniska, nie wyobraża sobie, jak bardzo jest tam strasznie. W lasach czuje się spokojniej, lubi nawiązywać nowe znajomości i polować w stadzie, lubi też być sam na sam w spokoju. I to wszystko o jego charakterze.

Historia

Czas na historię, nie ma jeszcze dwóch lat a tyle rzeczy w jego życiu się działo.
Jego początki były takie: Jeszcze kiedy go nie było, pewien pan w mieście zobaczył miłego pieska który cudem trafił do schroniska, postanowił ją do siebie przygarnąć i nazwał ja Marixa, jednak nie miał pojęcia, że właśnie przygarną do siebie wilczycę, dopiero gdy dorosła, zdziwił się i chciał ją wypuścić na wolność, ale nie wiedział do końca co z nią zrobić, bardzo się do niego przywiązała i zakochała się w 3 letnim Roxim, niedawno kupionym psie, gdyż właściciel pomyślał, że nie będzie się wtedy nudzić, jak pozostawi ją samą w domu. Potem przyszedł na świat Gawek, był słodką hybrydą psa i wilka, większość jego gen pochodziło jednak od matki. Kiedy wydoroślał, poszedł na spacer do parku i zwiał, bo zaciekawiła go wiewiórka, po 15 minutowym ganianiem za nią zgubił się i nie widział gdzie jest jego dom, chodził po mieście, i znalazł w jakimś worku kiełbaskę, skoczył i zwiną się w kłębek aż nagle, zauważył że jakaś babka wzięła torebkę, i poszła do jakiegoś statku, Gawek nie wiedział do kąt popłynie, chciał zejść, ale nie mógł, bo pozycja była niewygodna, poza tym nie chciał płoszyć ludzi, potem pani wzięła torebkę, by popatrzeć na widoki z burty i wtedy Gawek wyskoczył i migiem skoczył do wody, na szczęście umiał pływać, po 3 godzinnym pływaniu był wykończony, był głodny i spragniony, nagle ujrzał ląd, radosny, ostatkami sił dopłyną do brzegu i zasnął. A kiedy się obudził, ujrzał przed sobą wilczycę, który spytał:
-Co tutaj robisz i z kąt się wziąłeś?
Gawek chwilowo milczał, nie wiedział co powiedzieć:
-Ja tutaj niechcący, chciałem wrócić do domu.
-A gdzie jest twój dom?
-No... U ludzi.
-Że co? Chyba żartujesz-zaśmiała się wilczyca- A właśnie, zapomniałam się przedstawić, jestem Linera, a ty?
-Gawek.
-Nigdy nie słyszałam takiego imienia, ale ok.
-A gdzie ja właściwie jestem?
-U wybrzeża Dysharmonii, krainy wilków.
-Nie kojarzę, pierwsze słyszę-chciał jeszcze coś dodać, ale zrezygnował.
I tak rozpoczęła się nowa przygoda. Pewnego dnia, Gawek dowiedział się od jakiegoś ptaka, że jego ojciec umarł podczas wycieczki w górach z powodu lawiny skalnej, nie zdążył ucieknąć w porę i nie zdołano go już w żaden sposób uratować, pochowano Roxiego tydzień później. Gawek był rozczarowany, od czasu do czasu wył w pełni księżyca i myśli, co jego ukochany tata robi w niebie.
Potem dowiedział się także o magii ale słabo mu to wychodzi pomimo starań.

Kariera
Najbardziej chciałby w przyszłości odnaleźć swój ukochany dom i opowiedzieć wszystko mamie. Chciałby być kimś wyjątkowy, choć i tak już wiemy, że jest.

Rodzina

Marixa - jego mama. Roxi- jego tata, nie żyje z powodu lawiny w górach. Szczegóły w historii. Albert- były właściciel gawka. Wilki- jego koledzy.

Relacje
Pozytywne
- Marixa i Roxi - jego najlepsi rodzice
Neutralne
- Wilki- Kiedyś go traktowali jako ich wroga.
Negatywne
- Nie ma takiego wilka.

Początkowe rozdysponowanie statystyk (25 - dorosły oraz szczenię od 1,5 roku, 15 - szczenię, do 1,5 roku):
Atak: 10
Zręczność: 15
Magia: 0